Regjisori i Portokallisë Altin Basha ka “ndërruar” profesion në karantinë
26/03/2020 23:11

“Open”, emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi “Open” për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

A e kishte me Andi Bushatin Isa Mustafa? Kundërpërgjigja e fortë e analistit nga Shqipëria
02/04 23:43
Deklarata e fortë e Pallaskës: Kurti ka dashur vetë që ta shpërbëjë vetë Qeverinë
02/04 23:42
Bushati për krizën në Kosovë: Një kastë e vogël po ndryshon vullnetin e shumicës
02/04 23:34
Dastit Pallaska për krizën politike në Kosovë: Albin Kurti me standarde të dyfishta
02/04 23:34
Ta kanë kërkuar Amerikanët të mos futesh në Qeveri? Haradinaj i përgjigjet pyetjes delikate
02/04 23:13
Zgjedhje të reja apo qeveri e re? Haradinaj: Shumica pa Kurtin mund ta krijojë Qeverinë
02/04 23:09
A e ka luksin Kosova të futet në krizë politike? Ja si përgjigjet Haradinaj
02/04 23:05
A është tërhequr Rama për “qiratë”, flasin Sejamini, Bregasi, Malaj dhe Shehaj
02/04 23:05
Malaj: Ndërhyrja tek “qiratë” është antikushtetuese. Ka rrezik të kthehet në përplasje sociale
02/04 23:01
Agron Shehaj flet si biznesmen: Po negocioj për të ulur çmimin e ambjenteve me qera
02/04 23:01
Luan Bregasi: Kontratat mes qiramarrësve dhe qiradhënësve duhet të zgjidhen mes tyre
02/04 22:55
“Debati për qiratë”, Sejamini: Problemi është se si do të merren paratë
02/04 22:53
A do shtypen më shumë para për ti hedhur në qarkullim? Sejko: Kemi likuiditet
02/04 22:16
A është dakord Guvernatori Gent Sejko me urdhërin e Qeverisë për mospagesën e qirave?
02/04 22:14
Guvernatori Sejko flet në Open për masat e marra nga Banka e Shqipërisë për krizën
02/04 22:11
Ministrja Manastirliu jep lajmin e mirë: Në vend erdhën 5 respiratorë të rinj
02/04 22:11
Manastirliu i përgjigjet Zërit të Amerikës se mestarja e vdekjeve në Shqipëri është mbi atë botërore
02/04 22:02
Open- Ekonomia e krizës, kush do paguhet? Ministrja Denaj dhe Blendi Klosi përballen me ekspertët
02/04 05:05
Ngjela i shpjegon zhvillimet e fundit me historinë e nipit që akuzonte gjyshen se urinonte në shtrat
02/04 01:42
“Llogaritë do bëhet mes 2 demeve, ekonomise dhe vdekjes”, Ngjela për marrëdhëniet SHBA-Kinë
02/04 01:41