Protestë për armët edhe në Kuvend
14/11/2013 00:00

Të frymëzuar edhe nga pjesëmarrja qytetare në protesten jashtë Kuvendit, demokratët kanë mbërritur në seancë parlamentare me vendimin për ta bllokuar atë dhe për mos të lejuar diskutimin e asnjë çështjeje tjetër përveç asaj të armëve kimike.

Kuvendi kundër Presidentit- Nuk pranon ngrirjen për gjykatën Kushtetuese, kalon në votim
11/11 19:45
Kuvendi kundër Presidentit/ Nuk pranon ngrirjen për Gjykatën Kushtetuese, kalon në votim
11/11 16:26
Basha, premtime ekonomike: Ulim taksat, moratorium për inspektorët
11/11 15:38
Kush po e pengon heqjen e kufirit Shqipëri-Kosovë?
11/11 12:44
Vakancat/ Manja: Arsyetimi i presidentit dashakeq, synohet bllokimi i bërjes funksionale të Gjykatës Kushtetuese
11/11 12:22
Rama: Mendoj dhe punoj për interesat e Shqipërisë e të Kosovës, duhet të bëjmë gjëra me zgjuarsi
10/11 20:21
Të hënën, dy anëtarë të Kushtetuese/ “Në pranverë gjykata do jetë funksionale”
09/11 16:12
Në Ohër, Rama-Zaev-Vuçiç/ Diskutimi për lëvizjen e lirë në rajonin e Ballkanit
09/11 15:13
Balla në takimin e PS: Të hënën votojmë dy anëtarë të Kushtetueses, Reformën Zgjedhore e mbyllim në…
09/11 13:14
Rama: Brenda nëntorit fillon furtuna mbi foletë e krimit dhe korbat e KÇK
09/11 13:13
Rama “thumbon” Macron: Varkë në mes të detit, pa busull
09/11 12:25
Basha i pandehur për falsifikim/ Përplasje mes prokurorëve për “pastrimin e parave”
08/11 19:42
Akuzat për falsifikim dokumentash, Basha: 90% e gënjeshtrës ra
08/11 19:26
Palmer në Davos: Duam të shohim dialog dhe marrëveshje për reformën zgjedhore
08/11 15:38
PD: Nuk ka rritje të pagave, buxheti nuk rrit as pensionet
08/11 15:34
PD kërkon votim elektronik, rezultati del nga qendra e votimit
07/11 20:00
Komisionerët e rinj të zgjedhjeve. Komisioni: Pjesë e administratës, do trajtohen
07/11 19:55
Takimi i PS në Elbasan/ Balla: Punojmë për mandatin e tretë
07/11 04:29
“Shqipëria mbahet peng”/ Basha: Shumë shpejt do të ketë zgjedhje
07/11 04:28
Reforma zgjedhore, votim edhe emigrantëve
06/11 19:48