Programi i rindërtimit , tenderat do bëhen elektronikisht
20/02/2020 17:16

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – I përgjigjet Opozitës/ Rama flet dhe për fondin e garancisë
09/04 23:31
Kritika për mësimin online/ Ish deputeti i PD: Mësimet nga ekrani, jo vetëm në TVSH
09/04 22:11
Top News – Surpriza për ditelindje/ Përlotet moderatorja Bieta Sulo
09/04 21:42
Njeriu i peshqve/ 67 vjeçari nga Tirana me profesionin e rrallë
09/04 20:29
Fëmijët dhe koronavirusi/ Të mbyllur në shtëpi luajnë me shokët e tyre përmes telefonit
09/04 20:27
Ndihma e futbollistëve/ Lojtarët e Teutës në familjen Murrizi, historia nënës me dy fëmijë
09/04 20:25
Fasonët: Na ndihmoni me sigurimet/ Durrës, disa kompani janë në punë, por kërkojnë mbështetje
09/04 20:24
Shpresë për të sëmurët në Covid2/ Drejtuesja e spitalit: Një person u shërua, i dyti kaloi rrezikun
09/04 20:19
Top News – Ndërron jetë 72 vjeçarja/ 23 viktima në Shqipëri
09/04 18:58
Top News – Emigrantet shqiptarë/ Greqi, pa gjobë nëse shkel afatin
09/04 18:02
Prekëse/ Fëmijët kanë një mesazh për të gjithë ne
09/04 17:23
Si shtyhet qëndrimi në Greqi/ Nis sot procedura pranë policisë
09/04 16:03
9 raste të reja me Covid19/ 409 të prekur, 11 të shëruar në 24 orët e fundit
09/04 16:00
10 vjet burg kush thyen karantinën/ Bëhen gati ndryshime të Kodit Penal dhe Rrugor
09/04 15:50
Kosovë, 224 të infektuar/ Tre persona në gjendje kritike, 39 të shtruar në spital
09/04 15:37
“Audiobooks” në gjuhën shqipe/ Platforma me 100 tituj dhe 20 mijë përdorues
09/04 15:35
Dezinfektohet “Pazari i Ri”/ Rregulla të reja për hyrjen në tregun në qendër të Tiranës
09/04 15:29
Taksistët, 5 javë pa punë/ Të punësuarit në transport janë pa të ardhura
09/04 15:25
Nisin eksportet bujqësore/ Kamionët e parë me perimet e Lushnjes nisen drejt Kosovës
09/04 15:22
Kreativitet në kohë karantine/ Shqiptari në Gjermani bën picën në formë shqiponje
09/04 15:00