Profesionet më stresues/ Te psikiatri shkojnë më shumë ekonomistët, mjekët, mësuesit, arkitektët dhe gazetarët
14/11/2019 12:21

Jetojmë në një kohë kur stresi është i pranishëm në jetën e pothuaj të gjithëve ne. Psikiatrët thonë se, personat që punojnë me shifra, ekonomistët renditen në vend të pare, si më të stresuarit. Nuk mbeten pas edhe njerëzit që punojnë në fushën e medias.

Tërmeti/ 100 punonjës do të nisin së shpejti punën, pallatet në Durrës ku do të ndërhyhet fillimisht
10/12 22:11
Humbën familjarë në rrënojat e Thumanës, familja Greku sistemohet në banesa të reja në Tiranë
10/12 20:27
Dëmet në pallatet para vitit ‘93/ Durrës, 10 brigada me 100 punëtorë do t’i riparojnë për 3 muaj
10/12 20:16
Azil në vendet e BE/ Riatdhesohen 173 shtetas shqiptarë
10/12 19:55
Prokuroria: Dënoni Salianjin/ Dosja Babale, dënim si Tahiri, kërkohet shërbim prove
10/12 19:44
Shijaku do rindërtohet/ Kryeministri takon banorët e pallateve të dëmtuara
10/12 19:42
Qyteti Studenti do rindërtohet/ Brenda katër vitesh përfundon kampusi i ri për studentët
10/12 19:40
Qira për ata që mbetën pa shtëpi/ Banorët e zonës së kombinatit përfitojnë bonusin
10/12 19:38
4 orë nën rrënoja me Ramë Lalën/ Ruzhdi Gripshi tregon bisedat me 17 vjeçarin dhe si arriti që ta shpëtojë
10/12 19:33
Dorëhiqet kreu i AKEP/ Ilir Zela zëvendësohet nga Tomi Frashëri, këshilltari i kryeministrit
10/12 19:27
Nga hotelet në çadra/ Manzë, të pastrehëve do t’ju jepen paratë e qerave
10/12 18:42
Ballkani i cenuar nga “fake news”/ Në krye për lajme të rremë, mediat serbe në Bosnje
10/12 17:05
Festivali i Isopolifonisë/ Marrin pjesë grupe nga gjithë vendi. Jepen edhe çmimet
10/12 16:55
“Turp të të vijë”/ Protesta në Sarajevë kundër çmimit Nobel
10/12 16:53
“Epsh dhe Lakmi”/ Në Arturbina, një dramë e bazuar tek instikti
10/12 16:20
Ndalohet skafi me drogë në Brindisi/ Drejtuesi, një shtetas shqiptar
10/12 16:00
Shijaku do rindërtohet/ Kryeministri takon banorët e pallateve të dëmtuara
10/12 15:54
Prokuroria kërkoi 1 vit e 6 muaj burg, reagon Salianji: Sulmet ndaj meje janë politike
10/12 15:43
“Vuçiç i lidhur me fermën e hashashit”/ Opozita serbe akuzon presidentin pas kapjes së 4 ton droge
10/12 15:36
Personazhi i vitit 2019/ Top Channel hap votimin. Shpallet më 31 dhjetor
10/12 15:28