Kosova e futbollit pranë objektivit të madh – Procesi Sportiv, 9 Shtator 2019, Pjesa 1
10/09/2019 01:02

Tema: Kosova e futbollit prane objektivit te madh. Te ftuar: Gezim Sinemati, Redi Jupi, Lorenc Jemini, Alesia Bami, Nevina Shtylla, Lulzim Alushaj, Andi Lila, Lazer Matia

Spiegel artikull për trukimet, ja pse stadiumet janë bosh – Procesi Sportiv, 21 Tetor 2019, Pjesa 1
22/10 01:32
Artan Hoxha, si e prishi gjyqtari ndeshjen Luftetari Bylis – Procesi Sportiv, 21 Tetor 2019, Pjesa 2
22/10 01:31
Champions League, ja kush rrezikon eliminimin – Procesi Sportiv, 21 Tetor 2019, Pjesa 3
22/10 01:30
Profesor Kabo kapet me Ildën për qeleshet e Europianit
15/10 11:20
Pyetjet me Spec, Manushi ve në siklet të ftuarit
15/10 11:17
Spektakël KUQ E ZI, fitojnë Shqipëria dhe Kosova – Procesi Sportiv, 14 Tetor 2019, Pjesa 1
15/10 10:32
Analiza, Shqipëria dhe Kosova rritje e dukshme – Procesi Sportiv, 14 Tetor 2019, Pjesa 2
15/10 10:31
Maratona e Tiranës, plas sherri, show apo sport? – Procesi Sportiv, 14 Tetor 2019, Pjesa 3
15/10 10:00
Aldo Teqja: Ja e vërteta e aksidentit
08/10 12:33
Habit Sallabanda:Dy personazhe të poltikës do ti fotografoja nudo
08/10 10:31
Salianji: Ja pse nuk i shoh ndeshjet me Erion Braçen
08/10 10:31
Alesia Bami, ja rezultatet e fundjavës në futbollin shqiptar
08/10 10:26
Jemini: E habitshme, po gabojnë arbitrat e FIFAs
08/10 10:23
Alesia Bami zë ngushtë Salianjin: Po kopjon Edi Ramën
08/10 10:21
Eskluzive: Flet Aldo Teqja, ja e verteta me aksidentin – Procesi Sportiv, 7 Tetor 2019, Pjesa 1
08/10 00:32
Inter-Juve debati përfshin studion, Salianji pranon humbjen – Procesi Sportiv, 7 Tetor 2019, Pjesa 2
08/10 00:31
Çudia me Arbitrat e FIFAs, Jemini pranon gabimet – Procesi Sportiv, 7 Tetor 2019, Pjesa 3
08/10 00:30
Gjuzi në replike me Ramën e ngacmon për nepotizëm
01/10 14:27
Hoxha: Autorët e kësaj dhune kanë dëmtuat Tiranën
01/10 14:24
Jemini: Ja arsyeja pse nuk u dha penalltia Tiranës
01/10 12:58