Pasuesi Benediktit
12/02/2012 00:00

Papa Benedikti i XVI nuk do të ndërhyjë në zgjedhjen e pasuesit të tij në krye të Vatikanit, pas vendimit tronditës se do të japë doreheqjen në fund të muajit.

Përmbyten shtëpitë në Valias të Kamzës
24/09 10:47
Përmbytet Kurbini, përroi del nga shtrati
24/09 10:41
Rruga Fushë Krujë-Milot mbulohet nga uji
24/09 10:29
Durrës/Kishte fshehur heroinën në brendësi të mjetit, ia zbulon qeni antidrogë
24/09 10:17
Stuhia në Durrës dëmton çadrat e tërmetit, banorët strehohen në shtëpitë e pushimit
24/09 08:30
Foto/ Reshjet e shiut, prurjet inerte bllokojnë rrugën drejt fshatit Fushbardhë
24/09 07:30
Reshjet e shiut/ Autoritetet marrin masa për evakuimin e banorëve të rrezikuar në Kamëz
24/09 01:01
Tiranë, përmbytet rruga te Restorant Durrësi nga shirat
23/09 23:35
Stresi i pas tërmetit/ Mjekët: Kujdes me fëmijët, janë më të ndjeshmit
23/09 19:44
Rrjet kriminal për lajme të rreme, Braçe: Autorët e lajmeve të rreme përpara ligjit
23/09 19:28
Festa e mollës në Korçë, banorët e Dvoranit festojnë vjeljen
23/09 17:35
Lezhë/ Stuhi të forta dhe reshje shiu
23/09 16:08
Shtyhet mbledhja për Prokurorinë e Përgjithshme/ Komisioneri përplaset me Këshillin për afatet
23/09 16:07
Dëme nga tërmeti në Elbasan/ Në gjithë qarkun, 260 ndërtesa me probleme
23/09 15:51
Sizmologu: Tirana nuk rrezikohet, nuk është zonë sizmike
23/09 15:41
Veliaj në Ndroq: Do të ndërhyjmë shumë shpejt për shtëpitë e dëmtuara
23/09 15:33
Tërmeti nuk dëmtoi rrugët/ Verifikohen të gjitha akset, asnjë problem
23/09 15:23
Panik pas një lajmi të rremë, njerëzit në rrugë pas orës 22, pesë minuta pas publikimit
23/09 15:19
Amnisti për gratë dhe fëmijët, 50 të dënuar pritet të përfitojnë nga projektligji
23/09 14:13
“Shiko kush luan”/ Nga 28 shtatori, çdo të shtunë në mbrëmje
23/09 13:05