Pas hundës, ja cila mund të jetë ndërhyrja e radhës për Aulona Mustën
21/02/2020 19:38

Aulona Musta ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku ndau të gjithë eksperiencën e realizimit të ndërhyrjes estetike në hundë.

Ftesë në 5, Rikthehet reperja Klea: Po më ‘plas’ zemra nga fansat, 27 Mars 2020, Pjesa 1
27/03 21:36
Ftesë në 5, Agnesa, “Unë jam me ty” dhe rreziku nga çokollatat në shtëpi, 27 Mars 2020, Pjesa 2
27/03 21:36
Ftesë në 5, Elton Ilirjani: Jam me Koronavirus, ja gjendja ime, 27 Mars 2020, Pjesa 3
27/03 21:35
Ftesë në 5, Rovena Dilo: Ditët e karantinimit në shtëpi mes librave & muzikës, 27 Mars 2020, Pjesa 4
27/03 21:35
Ftesë në 5, Me muzikë të mirë e jo vetëm, ditët e izolimit për Eraldo Rexhon, 27 Mars 2020, Pjesa 5
27/03 21:34
Ftesë në 5, Yoga “lufton” koronën: Çfarë bëjmë kur lindim & para se të vdesim, 27 Mars 2020, Pjesa 6
27/03 21:34
“Ju shani po jeni kokëbosha”, reperja 10 vjeçare godet me diss-in e radhës!
27/03 20:09
Agnesa Vuthaj gati për ti thënë ”Po” fatlumit, por ka një kusht!
27/03 20:09
U prek nga koronavirus, biznesmeni gay: Ja si u kurova në shtëpi!
27/03 20:08
“Gjysh më fal publikisht”, ç’faj ka bërë Eraldo Rexho?
27/03 20:08
Ftesë në 5, Aktori Lulzim Zeqja me vajzën, momente të veçanta në shtëpi, 26 Mars 2020, Pjesa 1
26/03 20:34
Ftesë në 5, Thashetheme me Elonën & Jonidën: Çmenduritë në shtëpitë e tyre, 26 Mars 2020, Pjesa 2
26/03 20:34
Ftesë në 5, Zumba me Niko Spiron & mamin e tij që ia kalon në muskuj barku, 26 Mars 2020, Pjesa 3
26/03 20:33
Ftesë në 5, Det dhe muzike, karantina e Lindita Theodhorit, 26 Mars 2020, Pjesa 4
26/03 20:33
Ftesë në 5, Lena & Meda nga Gjermania me disa ide të veçanta për fëmijët… 26 Mars 2020, Pjesa 5
26/03 20:32
Ftesë në 5, Me letër higjenike në dorë, Lei Kraja: Kam qarë pafund këto ditë! 26 Mars 2020, Pjesa 6
26/03 20:32
Çfarë po e torturon Lindita Theodhorin këto ditë?
26/03 20:02
Lindita Theodhori ia merr këngës nga ballkoni i shtëpisë në Vlorë: Jam si në vapor!
26/03 20:02
Dashuri në karantinë, moderatorja: Takimet tani i kemi treshe!
26/03 20:01
“Qendroni në shtëpi, duam të përqafohemi përsëri”, lutjet e fëmijëve për ty!
26/03 20:00