Partizani fiton derbin e basketbollit, tension me tifozët
21/12/2019 07:16

Partizani ka fituar derbin e fundit të vitit 2019 me Tiranën në basketboll për meshkuj. Në ndeshjen e zhvilluar në pallatin e sportit “Asllan Rusi”, për shkak të problmeve me tabelën e pikëzimit në Farie Hoti, gjithçka u mbyll në favor të të kuqve që e udhhoqën takimin thuajse gjatë gjithë kohës.

Top News – Basha në Korçë / Do çlirojmë bizneset nga inspektorët
05/07 18:05
Vitrina e Librit/ Kohë pas kohe – Një grua zhduket befas në stacionin e Manhatenit.
05/07 18:01
Top News – Rinis transporti publik/ Korriku pa abone për udhëtarët
05/07 17:15
Top News – ‘Rikthehet’ Antoneta/ Rezarvat për Lulzim dhe Anduel
05/07 16:32
Top News – Akullnajë rozë! Ç’fenomen ndodhi në Presena të Italisë
05/07 16:25
Top News – Raporti i OBSH-së: Rekord i ri rastesh ditore!
05/07 16:16
Top News – Vajzat e Stallones/ Yjet e reja të Holliwudit
05/07 16:06
Top News – Shkëmbimi i territoreve/ Bolton: Ide e Thaçit dhe Vuçiç
05/07 15:44
Top News – Plazhet në Athinë/ Tejmbushen nga turistët: Pa koment
05/07 15:18
Top News – Kanye West për president/ Kim Kardashian, zonjë e parë…
05/07 15:17
Moti i keq, rradhë të gjata makinash në Llogora
05/07 15:16
Top News – Koronavirusi në Australi/ Melburni, një ”bombë me sahat”
05/07 15:14
Top News – Statuja e Kolombit/ Rrëzohet në Baltimore nga protestuesit: Pa koment
05/07 15:14
Durrës/ Protokollet anti-covid-19 sfidohen hapur, pushuesit vërshojnë në plazh
05/07 15:09
Top News – 8 raste të reja në Berat/ Të prekur një mësuese e një efektiv
05/07 15:08
Aksident në aksin Rrogozhinë-Peqin, humb jetën një 50-vjeçar
05/07 14:38
Shiu largon pushuesit nga plazhi, radhë të gjata trafiku në Vlorë
05/07 14:33
Top News – 1.5 milionë të infektuar dhe 64 mijë viktima/ Brazili, 50 ditë pa ministër Shëndetësie!
05/07 14:17
Top News – Memoriali i 11 shtatorit/ Rihapet në ditën e pavarësisë: Pa koment
05/07 14:15
Top News – Parqet e argëtimit/ Londër, rihapen pas izolimit: Pa koment
05/07 14:11