Partizani fiton derbin e basketbollit, tension me tifozët
21/12/2019 07:16

Partizani ka fituar derbin e fundit të vitit 2019 me Tiranën në basketboll për meshkuj. Në ndeshjen e zhvilluar në pallatin e sportit “Asllan Rusi”, për shkak të problmeve me tabelën e pikëzimit në Farie Hoti, gjithçka u mbyll në favor të të kuqve që e udhhoqën takimin thuajse gjatë gjithë kohës.

Karnavalet kineze në zemër të Bavarisë
21/02 21:22
Hoteli prej akulli/ Të flesh në temperaturën -5 gradë
21/02 20:46
Sulmi në Hanau/ Gjermania shton masat e sigurisë prej ekstremizmit; i mbijetuari tregon tmerrin
21/02 20:43
Rama po largohej, banorët e ndalin. “Po të hedhin hi syve kryeministër, po i mbushin pallatet me shkumë”. Kryeministri: Me çfarë ta mbushi?
21/02 20:41
Borell zhvillon bisedë telefonike me Thaçin, Kurtin dhe Vuçiç
21/02 20:39
Përhapja e Koronavirusit/ Pas Kinës shqetëson Koreja e Jugut
21/02 20:38
“Haklajt e Tropojës” rekord klikimesh/ Tre pjesët e Top Story, në pak ditë 1 milionë shikime në Youtube
21/02 20:21
Koronavirusi ndëshkon fluturimet/ Industrisë së ajrit këtë vit do t’i kushtojë 29.3 miliardë dollarë
21/02 20:17
Grenell në krye të zbulimit të SHBA/ Pse Trump e bëri këtë lëvizje në postin e rëndësishëm të sigurisë kombëtare?
21/02 20:16
Autori i masakrës në Gjermani/ Përshkruhet si racist, paranojak dhe supremacist
21/02 20:14
Tenton të kalojë kufirin me kanabis dhe armë në makinë, arrestohet 35 vjeçari
21/02 20:09
1 vit nga djegia e mandateve/ Nga protestat te ulja në tryezë me PS për reformën zgjedhore
21/02 20:06
Edicioni Informativ, 21 Shkurt 2020, Ora 19:30
21/02 20:05
AMA amniston piratët/ Kërkon mbylljen e 17 adresave nga 89 që paditi Digitalb
21/02 19:56
A do e mbështesë Metën në 2 mars? Basha thotë se do të flasë të shtunën. PD, konferencë për shëndetësinë
21/02 19:53
Mbetje të rrezikshme nga Italia/ Bllokohet trageti, 6 të arrestuar. Groposeshin në Vlorë
21/02 19:46
Rama: Do marrim punëtorë nga jashtë, këta të rrinë të pinë kafe me lekët e babës se janë juristë
21/02 19:27
Lajme WEB – Ora 19:00 – 21 Shkurt 2020
21/02 19:00
Tiranë, turizmi në rritje/ Veliaj: Vitin e kaluar më shumë turistë sesa banorë
21/02 16:04
Edicioni Informativ, 21 Shkurt 2020, Ora 15:00
21/02 16:02