Opioidet më vdekjeprurësit në Europë
26/06/2019 19:57

Opioidet, veçanërisht heroina, mbetet droga kryesore për të cilën njerëzit në Europëmarrin trajtim, me gjurmët e tyre që janë të pranishme edhe në pjesën dërrmuese të overdozave fatale në rajon.

Top News – Reforma zgjedhore/ Drejt paktit, Yuri Kim pret Bashën
03/06 23:31
Top News – Marrëveshja për reformën/ PD, Basha: Kemi ngecur në një pikë
03/06 23:29
Top News – Afati, paga e luftës/ Pas 5 qershorit bizneset gjobiten
03/06 23:28
Top News – Zjarr në vilën 4 katëshe/ Tiranë, policia evakuon banorët
03/06 21:48
Top News – Përdhunimi i të miturës/ Shahini: Duhet të ndryshojë kultura
03/06 21:05
Reforma nën kujdesin amerikan/ Dy orë pushim, në 20.30 anëtarët e këshillit politik sërish në rezidencën e SHBA
03/06 20:33
Top News – Pas emisionit Top Story/ Arrestohet zyrtaret e policisë
03/06 20:27
Top News – Abuzimi me 15 vjeçaren/ Shkarkohet drejtori i shkollës
03/06 20:25
Top News – Rama publikon video/ “Si të merrni leje për në plazh”
03/06 20:24
Edicioni Informativ, 3 Qershor 2020, Ora 19:30
03/06 20:04
Skandal me plehrat në Durrës/ Bashkia i hedh në anë të rrugëve, ndotje alarmante
03/06 20:01
Letërsia për fëmijë/ Krijimi më i fundit nga Gaqo Bushaka
03/06 20:00
Vajzat & gruaja pas perdes/Kamëz, babai nuk i le të shkojnë në shkollë. Kundërshtoi me armë policinë
03/06 19:45
Kosova me qeveri të re/ Kabineti i Hotit merr 61 vota. VV proteston para Kuvendit
03/06 19:43
Emigrantët u mashtruan/ Nuk u jepet e drejta për të votuar
03/06 19:42
Top News – Covid, shokon Bolsonaro/ ‘Një ditë do vdesim të gjithë’
03/06 19:34
Top News – Qeveria e Kosovës/ “Shkëlqimi dhe rënia” e Kurtit
03/06 19:32
Top News – Vuçiç për dialogun: “Të shohim si do sillet qeveria e re”
03/06 19:30
Top News – Lehtësohen udhëtimet/ Pas Gjermanisë, edhe SHBA
03/06 19:29
Top News – Qeveria e re/ Kosovë, Osmani deklarohet kundër
03/06 19:26