Open – Spektakël deklaratash dhe akuzash mes Kryemadhit, Bushatit, Bolinos e Rakipllarit
27/09/2019 03:00
Open – ‘Topi në fushën e opozitës’, Bushati dhe Sejamini përplasen me Bolinon, Pezën dhe Spahiun
05/06 02:10
Endri Shabani flet për 50 mijë firmat për ndryshimin e sistemit, ndërhyn Sejamini dhe Bolino
05/06 00:57
Neritan Sejamini tregon se si opozita mund të fitojë zgjedhjet
04/06 23:41
Mesila Doda flet për fitore plebishitare në zgjedhje, ndërhyn Bolino
04/06 23:41
Si rrallë herë Bolino bie dakord me Sejaminin, tek fakti që Basha bën shumë gabime
04/06 23:41
Andi Bushati: Mos ti gënjejmë njerëzit, qeveri tranzitore nuk ka
04/06 23:32
Peza: Problem nuk është Ambasadorja por Luli Basha, firmosi për ndryshim sistemi dhe tani nuk e do
04/06 23:09
Kreshnik Spahiu zbërthen mesazhin e koduar të Kim, kopili është në derën e Bashës
04/06 23:09
Sejamini: Është qesharake ajo që po bën Ambasadorja Amerikane Yuri Kim
04/06 23:09
“Mos bë si i virgjër, ti mos bë si gore”, Bolino dhe Bushati përplasen fort në Open
04/06 22:55
Paralajmërimi i fortë i Spahiut: Nëse firmos marrëveshjen me Ramën, Basha do kapitullojë
04/06 22:54
“Kod mafioz”, Bushati: Ambasada Amerikane është me Ramën edhe kur bën drogë
04/06 22:37
Çfarë je duke thënë? Mesila Doda dhe Kreshnik Spahiu përplasen në Open
04/06 22:37
A është në presion ndërkombëtar Opozita? Doda: S’na shqetëson kjo por vota e qytetarëve
04/06 22:05
“Tipa që pushteti i tredh për një rrogë do ruajnë votën”? Bushati ka dhe një mesazh për Ambasadoren
04/06 21:47
A duhet ta firmosë Basha reformën zgjedhore? Ja çfarë thonë Bolino dhe Sejamini
04/06 21:44
Open- ‘Dhuna e policisë dhe përdhunimi i 15-vjeçares’- flasin Hazizaj, Luarasi, Ballanca dhe Kikia
02/06 02:41
A është e gatshme opozita të terhiqet nga qeveria tranzitore? Flasin Mediu dhe Kaso
02/06 00:30
A do të dalë “tymi i bardhë”, nesër? Argumentat e Mediut, Sulos, Kasos dhe Abilekajt
02/06 00:28
“Rama nuk do ta bëjë reformën zgjedhore”, Mediu: PS nuk ka propozuar asgjë
02/06 00:16