Open/ Si largohet Rama? Kryemadhi: Populli ka nevojë për drejtim, nisim protesta të përditshme
17/01/2019 23:12

Prej disa muajsh tashmë, opozita e bashkuar ka deklaruar jo pak herë se do ta largojë Ramën, e që s’shkohet në zgjedhje me Ramën kryeministër.

Sezon i jashtëzakonshëm i Emisionint Open nga Eni Vasili në Top Channel.
15/07 13:08
Open- Debate, akuza e batuta edhe në emisionin e fundit për këtë sezon në Top Channel.
12/07 11:07
Milo: PS propozoj ndryshimin e Sistemit Zgjedhor në 2008, sot askush nuk e do ndryshimin
11/07 23:13
Ndocaj: më kercënuan njerëz të Pjerinit. Ndreu: flasim për gjëra me serioze
11/07 23:00
Milo-Bushatit: Ky sistem zgjedhor u krijua nga kryetari juaj me mëndje centraliste.
11/07 22:56
“Sistem pocaqi”, avokati Lapaj deklarata të forta në Open. Replikojnë Bushati dhe Duka
11/07 22:56
Deklarata e fortë e Dukës: Nëse Rama ndryshon sistemin zgjedhor unë bashkohem me të
11/07 22:12
Milo replikon me Bushatin: Më keq ka për të shkuar. Fatkeqësi nëse ka pakt Rama-Basha
11/07 22:11
Bollino në Open: Ja si do të zgjidhet kriza
11/07 22:11
Open- Sherr mes Maliqit dhe Koçit: “qepe gojën. Ore gojën qepe ti dhe hiqi ato syze”. Ndërhyn Vokshi
11/07 13:52
Denoncon LIVE foto të policëve me kallash në votime, Vokshi replikon me Dudushin edhe për…
10/07 23:01
Koçi zihet live me Maliqin: “Qepe gojën“ “ore qepe ti gojën dhe hiqi ato syze”
10/07 22:44
Maliqi: Me votat e Metës u bërë zv.minister. Vokshi: Harrove batutat “Një pallat një votë” për Ramën
10/07 22:44
Maliqi e “dredh”: Nuk kam thënë që do jap dorëheqjen nëse ka zgjedhje në 30 Qershor
10/07 22:42
Vokshi përplaset për përgjimet. Hetoni dosjet. Dudushin: Bild, është si ta marrim seriozisht Palomën
10/07 22:27
Koçi: Meta po sillet si “çun problematik” Abilekaj: Çfarë ke parasysh? Po sillet si kryetar LSI-je
10/07 22:23
Open – Ja si zgjidhet kriza politike sipas Pezës, Hysenit, Babaramos, Gjatës dhe Lapajt
10/07 11:57
Ja si zgjidhet kriza politike sipas Pezës, Babaramos, Hysenit, Gjatës dhe Lapajt
09/07 23:30
Pyetja “1 mln Dollarëshe” e Babaramos: Bëhen dot zgjedhje me ato që pamë në Dibër?
09/07 22:51
“Mos ja fut kot, te sfidoj”, Gjata, Hyseni dhe Peza debat për proçesin
09/07 22:51