Open/ “Rindërtimi pas tërmetit”, analiza, ide dhe debate mes gazetarëve dhe zyrtarëve
06/12/2019 13:35
Open- Haradinaj lëshon akuza të forta ndaj Ramës. Përplaset me Baton Haxhiun, debat me analistët
24/01 03:40
“Nuk jam pretendent për Kryeministër”, Haradinaj flet për mundesitë që ka Kosova për Qeverinë e re
23/01 23:38
Baton Haxhiu-Haradinajt: Ramën ta kam sjellë në shtëpi për tu pajtuar
23/01 23:36
“Si s’po të vjen marre me fol kështu”, Haradinaj dhe Baton Haxhiu përplasen fortë në Open
23/01 23:29
Baton Haxhiu i përgjigjet akuzave të Haradinajt dhe i del në mbrojtje Ramës
23/01 23:27
“Baton Haxhiu është mercenar i Edi Ramës”, Haradinaj akuza të forta analistit
23/01 23:27
Padia në gjykatë, Haradinaj: Rama është një hajgarexhi, ja përse kam dashur t’i iki këtij debati
23/01 22:50
Haradinaj shpërthen në akuza ndaj Ramës: Donte ndarjen e Kosovës, vepron me paturpësi
23/01 22:48
Haradinaj: 2 vjet e gjysëm kam qenë përballë Ramës dhe Thaçit për “korigjimi e kufijve”
23/01 22:47
Rrëfimi i pazakontë i Haradinajt nga burgosjet deri tek vendimet që ndikuan në rezultatin e AAK
23/01 22:33
“Serbia e ka më të vështirë”, Haradinaj flet për linjën ajrore Prishtinë-Beograd, zbulon detaje
23/01 22:30
Rakipllari pyet Haradinajn: Është më mirë ta kundërshtosh Amerikën apo ti thuash PO?
23/01 22:25
Ramush Haradinaj tregon në Open se si mund të hiqet taksa 100% me Serbinë
23/01 22:25
Open-Dritë-hijet e lobingjeve & akuzat e BILD.Përplasen Bushati,Sejamini,Dudushi,Bolino dhe Salianji
21/01 03:10
Shperthen Sejamini ndaj Bolinos: ske asnje fakt. Debat edhe me Dudushin
20/01 23:05
“Nuk bleu 6 byreke per termetin”, Sejamini-Spahiut: Edhe diktatori s’kishte kete fantazi
20/01 22:59
Ja perse u terhoq BILD sipas Kreshnik Spahiut dhe 10 “fakte” te padegjuara per Lulzim Bashen
20/01 22:59
A duhet marre seriozisht BILD? Debat per te mos u humbur mes Sejaminit, Bushatit dhe Dudushit
20/01 22:24
Debat ne Open mes Sejaminit dhe Bolinos per artikullin (qe me pas u fshi) ku BILD akuzonte PD-ne
20/01 22:19
Sejamini: Kontaktuam me BILD, ja çna tha. Dudushi: klikime kane edhe videot porno
20/01 22:15