Open/ Refuzimi i Dekretit të Lleshajt, Salianji tregon arsyet. Peza: E çojmë në kushtetuese
09/11/2018 01:00
Open – Salianji e Gjoni sherr live: “Kujt i përmënd familjen ti” “Mos ma trash zërin mua”
19/04 13:20
“Mos e trash zërin me mua!; Ta trash ty dhe kryetarit tënd!” “Plas” në Open mes Gjonit dhe Salianjit
18/04 23:16
Open/ Salianji: Trafikantët shqiptarë, delja e zezë e Europës!
18/04 22:47
Open/ Buzhala: Tregun e narkomafias në Holandë e mbron “me nder” Shqipëria
18/04 22:06
Vizat, Ngjela sulmon Ramën në “Open”: Duhet të jepte dorëheqjen!
18/04 21:59
Open/ Ralf Gjoni “përplaset” me gazetarët: Kemi kontakt me LSI-në, por jemi grup i pavarur
18/04 21:55
Open – “Mbaje gjuhën brënda dhëmbëve” Ngjela sherr me Grida Dumën
16/04 02:00
Paskal Milo në “Open”: Nëse opozita nuk hyn në zgjedhje, cungohet legjitimiteti
15/04 22:46
Open/ Duma: Protestat janë të domosdoshme!
15/04 22:45
Përplasje Duma-Ngjela në “Open”
15/04 22:29
Open/ Sejamini: Gazi lotsjellës, reagim i gabuar; Ngjela: Po t’i afrohesh Parlamentit francez…
15/04 22:23
Open – Eksperti flet me emra: Ja kush mund ti ketë ndihmuar grabitësit në Rinas
12/04 02:31
Open/ Ministrja Xhaçka: Meta ka shkelur ligjin, i kërkoi informacion shefit të Shtabit!
11/04 23:10
Open/ Testimet e sigurisë aeroportuale, si dështuan 3 provat në vitin 2016
11/04 23:06
“Open”, Libohova: Asnjë kusht sigurie, as bojë ngjyruese dhe as GPS
11/04 22:57
“Open”, a është rrezikuar siguria kombëtare? Xhaçka: S’ka cënim!
11/04 22:13
Grabitja në Rinas, Klosi në “Open”: Ngjarje e rëndë dhe e përsëritur. S’bëhet politikë
11/04 22:12
Open – Rudina Hajdari sulmon Ilir Metën: Nuk është mbi palët, përfaqëson…
09/04 02:00
Open/ “E bija e babait”, Rudina Hajdari: Kompliment nga Berisha; Ftoj palët në tryezë dialogu
08/04 22:53
Zgjidhja e krizës, Hajdari në “Open”: Dialog në tryezë. Opozita ka vendosur kushte
08/04 22:40