Open – Protesta e studentëve, Tupja Nikollës: Jep dorëheqjen, ministrja: Skam bërë asnjë gabim
07/12/2018 02:00
Open – Studentët përplasen Live me pedagogun: Nuk tërhiqemi, s`ka negociata
11/12 11:25
Open/ Reforma në Arsim, Mazniku: E bëri universitetin funksional, por ka ende për të bërë
10/12 22:39
Open/ Prof. Edvin Prifti: Protesta, gjithnjë natyrë politike. Kjo e studentëve, e vonuar!
10/12 22:39
Open/ Pedagogu “i dëbuar”, Marka: M’u mohua fjala, s’jam dëbuar!
10/12 22:05
A po përçahet protesta? Prof. Hanxhari në “Open”: Pedagogët të mbajnë distancë
10/12 22:04
Open – Protesta e studentëve, Tupja Nikollës: Jep dorëheqjen, ministrja: Skam bërë asnjë gabim
07/12 02:00
Open/ “Mesatarja e ministres së Arsimit 5.9”. Lindita Nikolla: Ja si qëndron e vërteta
06/12 22:57
Open/ Duma: Edhe nëse tarifat nuk janë rritur, është rritur kostoja e jetesës
06/12 22:51
Open/ Nikolla “ia lë topin” universiteteve: Nëse vendosin të ulin tarifat…
06/12 22:50
Open/ Tupja: Nikolla të jepte dorëheqjen dhe…
06/12 22:37
Open/ Nikolla: Studentët kanë gjithmonë të drejtë
06/12 22:36
Promo – Sonte, Lindita Nikolla në Open, në Top Channel
06/12 17:49
Open – Arsyet pse u zhdukën 80 persona në Vlore, Manjani: Është vetëm fillimi
04/12 01:36
Open/ Klosi për të zhdukurit e Vlorës: Po i shmangen drejtësisë
03/12 22:53
Open/ Desaparesitos-it e Vlorës. Gazetarja bën deklaratën e fortë: Familjarët donin të flisnin, por…
03/12 22:32
Open/ Të zhdukurit e Vlorës, Manjani: Pasojë e kanabizimit të vendit
03/12 22:27
Open – “29 nëntori ditë zie, jo festë”, Voltata Ademi përplaset me historianët në studio
30/11 02:00
“Open”, Nevila Nika: 29 Nëntori? Debati mbyllet nëse vendoset 17 Nëntori!
29/11 22:15
Open/ Historiani Milo: Politikisht, debati fokusohet te periudha pas 29 Nëntorit. I bien fyellit…
29/11 22:15
“Open”, Voltana Ademi: 29 Nëntori, ditë zie për Shkodrën
29/11 22:10