“Open”/ Ngjela: PS-PD nuk e duan protestën e studentëve
20/12/2018 22:18

Avokati Spartak Ngjela në studion e “Open” argumenton se asnjë prej palëve politike nuk e do protestën studentore.

Open – Ngjela: Metën e kap reforma në drejtësi. Gjata e Bollino përplasen ashpër
22/03 02:15
Open/ Milo: Nëse një protestues vritet, Shqipëria merr flakë
21/03 23:04
Deklaratat e Metës, Spahiu në Open: Do trondisin bursën politike të Tiranës
21/03 22:32
Open/ Çlirim Gjata: Meta ka të drejtë, jemi të rrezikuar nga një juntë
21/03 22:24
Open/ Deklaratat e Metës, Ngjela: E kap Reforma në Drejtësi, s’shpëton dot
21/03 22:23
Open – Idrizi sherr me Hysenin: Të shkarkova si hajdut në doganë. Deputeti PS: Je mashtrues
19/03 03:00
Open/ Alfred Peza: Protesta, jo popullore por e organizuar nga aparatet politike
18/03 22:57
Open/ Idrizi-Hyseni, debat në nivel personal: Ke qenë doganier…
18/03 22:42
“Open”/ Çili: Legjitimiteti i zgjedhjeve u prish rrugës, duhet qeveri tranzitore
18/03 22:33
“Ecejaket andej-këndej”, Idrizi-Hyseni debat në distancë në “Open”
18/03 21:18
Open – Konflikti i pronës tek “Petro Nini”, pronari dhe banorët përplasen live
15/03 03:30
Protesta e 16 marsit, Mesila Doda në “Open”: Pa zgjedhje rrezikohet konflikt civil
14/03 23:10
Pronari i truallit ofron marrëveshje në “Open”: Ata fëmijë nuk i lë në rrugë!
14/03 22:49
Open/ Banorja-efektive: Kemi firmosur marrëveshje, ai nuk e respekton!
14/03 21:56
Open/ Avokati i Popullit heton për traumatizim të të miturve
14/03 21:51
Open/ Salianji publikon videoskandalin: Ja si përgjohej Basha nga policia
12/03 14:22
Open/ Salianji: Forca operacionale ka përgjuar Lulzim Bashën
11/03 22:42
Dosja “184”, Çollaku në “Open”: Pjesë edhe një ish-ministër. Prokurorët u larguan
11/03 22:18
Open – Peza përplaset ashpër me Mesila Dodën. Buzhala: Imazhi i Ramës i shkatërruar
08/03 03:00
“Open”, Karamelo: Zgjedhjet e 2017-s, zgjedhje legjitime
07/03 22:15