Open/ Manjani për ndryshimet në qeveri: Maskë e re për të larë mëkatet e së shkuarës
07/01/2019 22:03

Në emsionin “Open” të gazetares Eni Vasili në Top Channel u diskutua për qeverinë “Rama 3”.

Open – Aktakuza ndaj Thaçit, Ngjela dhe Spahiu me teza të padëgjuara, të ftuar Nesho dhe Abdullahu
30/06 02:50
Abilekaj: Ka një betejë Amerikano-Europiane për zgjidhjen e konfliktit mes Kosovës dhe Serbisë
29/06 23:18
“Gjykata Speciale është më keq se giotina”, Abdullahu replikon me Ngjelën
29/06 23:18
Ngjela: Grenell dështoi, do ketë faktin e Bolton, i rrëzoi politika europiane
29/06 23:18
Deklarata e fortë e Spahiut: Me arrestimin e Thaçit do gëzohen më shumë Shqiptarët se Serbët
29/06 23:07
“Ne jemi përdorur nga Serbia”, Nesho kritikon qasjen e Ramës në raport me Serbinë
29/06 23:04
Shpërthen analisti nga Prishtina, Abdullahu: Ju të 3 nuk ja kuptoni hallin Kosovës
29/06 22:46
“Thertorja e Grenellit për kufijte”, Abilekaj: Pse duhej parandaluar takimi në Washington?
29/06 22:40
Spahiu: Drejtuesit politik të Kosovës në “gijotinë”, SHBA-të rrëzuan Kurtin, BE-ja Thaçin
29/06 22:29
“Përse po akuzohet i përzgjedhuri i Amerikanëve”? Ngjela dhe Abdullahu debatojnë në Open
29/06 22:29
Do lejohet udhëtimi në BE & drejt Shqipërisë pas 1 Korrikut? Manastirliu flet për rritjen e numrave
29/06 22:10
Ngjela: Nëse Thaçi dënohet, Kosova e ka në favor. Askush nuk e do një President që ka vrarë
29/06 22:07
Open- ‘Beteja SHBA-BE për Kosovën’, debate mes Bushatit, Sejaminit, Milos, Nurellarit dhe Kastratit
26/06 02:24
Deklarata e fortë e politologut Kastrati: Pa rolin e SHBA-ve ne shkojmë në Ferr
26/06 00:42
Thaçi është “kriminel” apo hero? Flasin Robelli, Bushati dhe Harxhi
25/06 23:56
A do të dorëhiqet Kadri Veseli? Ja çfarë thotë këshilltari i tij Adri Nurellari
25/06 23:56
Kush përfiton nga konflikti Kosovë-Serbi? Kastrati bën analizën e “pikturës” së madhe
25/06 23:41
Debat mes Kastratit dhe Sejaminit, “ma argumento me fakte dhe mos flasim në ajër”
25/06 23:27
Sejamini: Thaçi duhet të japë dorëheqjen sepse është në të mirë të Kosovës
25/06 23:27
“Kush do ja japë dorën një të akuzuari për 100 vrasje”, Bushati flet për dorëheqjen e Thaçit
25/06 23:26