Open – Kryemadhi përlotet Live: Jemi kërcenuar, kam larguar vajzën për ta mbrojtur
18/01/2019 02:30
Open – “Mashtrues, gënjeshtar” “Je e pacipë” Spiropali e Gazmend Bardhi sherr për protestën
15/02 03:00
“Open”; Boja në Kuvend, pararojë e asaj që do të ndodhë në bulevard?
14/02 22:54
A rrëzohet Rama me protesta? “Open” diskuton edhe sulmin me shiringë
14/02 22:50
Open – Detajet, i zgjuar dhe rrethuar nga libra! Si shpëtoi Dajti nga burgimi i përjetshëm
12/02 02:30
Open/ Avokati Lapaj: Të stepur për në SPAK? Prej standardeve të dyfishta të vettingut
11/02 22:57
“Open”, Hoxha: Asnjë prej gjyqtarëve nuk shkarkohet pa ILD
11/02 22:14
“Open”, si i shpëtoi Dritan Dajti burgimit të përjetshëm?
11/02 22:11
Open – “Mjerë kujt i ndodh” detajet e frikshme te ngjarjes se Kavajës
08/02 02:30
Open/ Nëna i një prej të arrestuarve: Djali im i pafajshëm. Është në gjendje të rëndë
07/02 22:23
Open/ Përdhunimi i 13-vjeçares, Ema Andrea: E vështirë, por s’duhet të heshtim
07/02 22:04
Open/ Historia tragjike e 13-vjeçares në Kavajë; Si nisi abuzimi nga djemtë
07/02 21:48
Open/ Historia tragjike e 13-vjeçares në Kavajë; Si nisi historia
07/02 21:37
Open- Erion Brace komenton emrat e ministrave te rinj: Socialisti jam unë
05/02 04:00
Open/ Emërimi zv/kryeministër, Braçe: U surprizova nga pozicioni, jo nga…
04/02 22:55
Open/ Braçe: Kërkesa e Metës për unazën e re, e tepërt
04/02 22:18
Open/ Albin Kurti tek studentët, Braçe: Qëndrimi i tij, i mirëfilltë politik
04/02 21:57
Open – Vangjush Dako flet për drekën me Avdylajt: Ishim 12 veta dhe…
01/02 02:30
A do të kandidojë sërish? Dako: Unë, në krye të fushatës…drejt fitores!
31/01 22:34
Kikia në “Open”: Dakon e bëj përgjegjës politikisht; Më shumë faj ka Prokuroria!
31/01 22:23
Dreka e darka të përditshme, Dako në “Open”: S’e mbaj mend Altin Avdylin!
31/01 22:21