Open – Kriza, Ngjela flet për marrveshjen e 2017: Ja për çfarë ranë dakord Rama e Basha
01/03/2019 03:00
Zv/Kryeministri Braçe nxjerr shifrat zyrtare të objekteve të dëmtuara nga tërmeti
24/09 11:14
“Tërmetet nuk mund të parashikohen”. Sizmiologu Edmond Guri në Open: rreziku më i madh kaloi
24/09 11:06
Ku ishin Braçe, Guri, Bolino dhe Maks Velo kur ra tërmeti i fuqishëm?
24/09 11:00
Open – Saimir Tahiri flet për Open dhe debaton me analistët në studio pas vendimit për dënimin e tij
20/09 02:00
Saimir Tahiri flet për Open pas vendimit dhe përplaset ashpër me Bushatin
19/09 23:28
Basir Çollaku nxjerr videon eksluzive. “Nëse për këtë kanë gënjyer, kanë gënjyer për shumë gjëra”
19/09 23:26
Kreshnik Spahiu: PS është distancuar nga Tahiri, edhe PD-së nuk i intereson arrestimi
19/09 23:25
Avokati Lapaj zbërthem vendimin: Tahiri është lënë jashtë politikës dhe jashtë burgut
19/09 23:25
Basir Çollaku flet për Open, ngre pikepyetjet: Ku shkojë Audi AA 003 GB?
19/09 23:19
Drejtësi reale apo koka turku? Bushati pyet: Ç’punë ka një ambasador të ndërhyjë?
19/09 23:19
“Të tjerët kanë vëllezër trafikante dhe si ndodh gjë”, kujt i drejtohej ky mesazh i Tahirit?
19/09 23:16
“Kush është shefi i madh”? Avokati i Saimir Tahirit, nxjerr detaje të reja nga gjyqi i ish-Ministrit
19/09 23:15
Open – “Vjeshta e Opozitës” fut në ‘sherr’ Bushatin, Klosin, Salianjin, Pezen, Sejaminin dhe Bolinon
17/09 01:30
Bushati: Meta duhet të jepte dorëheqjen pas 30 Qershorit
16/09 23:00
Ndodh në Open, Klosi i jep të drejtë Salianjit për të gjitha denoncimet dhe akuzat ndaj Qeverisë
16/09 22:52
“Nuk është Opozita në krizë, është Shqipëria”, replika në Open mes Klosit, Bushatit dhe Sejaminit
16/09 22:52
Përse Bolino është në “Black Listën” e PD dhe raporti i Bashës me mediat. Debat Salianji-Bolino
16/09 22:50
Klosi dhe Sejamini debat për krizën dhe shkaktarët. Debati nuk i shpëton personalizimeve
16/09 22:23
Bushati replikon me Klosin: “Ata i bënë llogaritë gabim po ju nuk keni asnjë përgjegjësi për krizën”?
16/09 22:23
Salianji: Nuk e përjashtojmë Ramën si Kryetar të PS. Me Ramën Kryeministër ska marreveshje
16/09 22:22