“Open”/ Italiani Bollino: Kronika e Raidue për drogën, e pabesueshme
07/03/2019 22:10

I ftuar në “Open” në Top Channel, botuesi italian Carlo Bollino ka akuzuar televizionin Italian shtetëror Raidue se ka zhvilluar një kronikë false mbi trafikun dhe vjedhjen e votave në Shqipëri.

Open – Ngjela, Duka, Hajdari dhe analistet debate për “marreveshjen” Rama-Basha
13/09 09:51
Eni Vasili lexon mesazhin që zbulon Qeverinë ku Basha do të jetë Kryetar Parlamenti…
12/09 23:24
Ka krizë apo nuk ka krizë? Debat për të mos u humbur mes Ngjelës dhe Dukës
12/09 23:09
“Ti vjen i pilotuar dhe na prish bisedën”. Ngjela përplaset fortë me Abilekajn
12/09 23:08
Një forcë e re politike në Shqipëri? Shabani: Nga e shtuna nis një lëvizje e madhe
12/09 23:06
Deklarata e fortë e Rudina Hajdarit në Open: Pakti me Ramën do të sjelle fundin politik të Bashës
12/09 23:04
Abilekaj vendos “në siklet” Hajdarin.Përse thoni se të gjitha përgjegjësitë për krizën i ka Opozita?
12/09 22:45
Ngjela: Basha dhe Rama duan sistemin e vdekjes në politikë, askush nuk do ndryshim
12/09 22:39
Ngjela replikon me Dukën: “Forcën e Parlamentit nuk e ndaloni dot me palma…
12/09 22:32
Duka flet për “marrëveshjen” e përfolur Rama-Basha: Nuk zgjidhet asgjë në rrugë personale
12/09 22:23
Nis sezoni i ri i OPEN. A do të shkarkohet Presidenti Meta?
10/09 09:24
Hazizaj replikon me Bolinon: Kuvendi & Kryeministri e dijnë mirë që nuk e shkarkojnë dot Presidentin
09/09 22:58
Abilekaj paralajmëron një tjetër “darkë ngjalash”. Ka ndryshuar sjellja mes Metës dhe Mazhorancës
09/09 22:58
Milo tregon për herë të parë arsyet se përse nuk e mori përsipër të ndërmjetësonte mes Metës e Ramës
09/09 22:58
Patozi komenton komisionin “Meta”: Teatër, uroj mos të jetë prelud i një marrëveshje okulte
09/09 22:47
A duhej të thërritej mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare? Debat mes Bolinos dhe Hazizajt
09/09 22:41
Çfarë informacionesh për trazira kishte Presidenti Meta? Milo tregon prapaskenat e atyre ditëve
09/09 22:38
Shperthen Ceka: Çfarë ka bërë ky Ulsi Manja? Këtë se njeh njeri, organizoj zgjedhjet në Dibër
09/09 22:36
Ceka bën për “ujë të ftohtë” parlamentarët: Na kanë pushtuar. “Meta bëri akt qytetarie”
09/09 22:35
Nëse do të ishte në Kuvend, ja se si do të votonte Patozi për Metën
09/09 22:35