Open – Idrizi sherr me Hysenin: Të shkarkova si hajdut në doganë. Deputeti PS: Je mashtrues
19/03/2019 03:00
Open- ‘Shembja e Teatrit Kombëtar dhe ndryshimi i sistemit’, Monika Kryemadhi përplaset me gazetarët
22/05 03:17
“Letërkëmbimet me Ambasadoren Kim” Ish-kreu i KQZ Kristaq Kume flet për kërkesën për referendum
22/05 02:29
“Propozimi Amerikan dhe diskutimet me Metën” Murrizi dhe Shehi përballen me analistët
22/05 00:27
“Iku një Ramiz erdhën dy Ramizka”, Myslim Murrizi: Demokracia fillon te vota
22/05 00:27
Çfarë është sistemi Danez? Dashamir Shehi zbërthen sistemin, flet edhe për kërkesat e Opozitës
21/05 23:59
Teoria e Dash Shehit: Teatri u prish qëllimisht nga Rama që Opozita të braktisë institucionet
21/05 23:55
Kryemadhi i përgjigjet flakë për flakë Ramës, vizaton në letër “fiksimet” e Kryeministrit
21/05 23:37
A është kërcënuar me jetë Ilir Meta? Kryemadhi: Presidenti është kujtuar vonë me këto deklarata
21/05 23:36
A do krijojë Ilir Meta parti siç thotë Rama? Kryemadhi: Ky do të jetë fat i madh…
21/05 23:36
Muhamed Veliu zbardh ekskluzivisht dokumentin e Ambasadës së SHBA për sistemin Danez
21/05 23:34
Kryemadhi flet për sistemin zgjedhor dhe tregon kushtin e Opozitës për Qeverinë Rama
21/05 23:31
Abilekaj debaton ashpër me Kryemadhin. Përse i thatë njerëzve që do e ruajmë ne Teatrin?
21/05 23:22
“Ta ha veshin, unë jam harbute, ai Europian”, Kryemadhi tregon dallimet mes saj dhe Bashës
21/05 23:16
“Kujt i hyj në punë unë 46 vjeç”, batutat e Kryemadhit për moshën dhe të fshehtat për Ramën
21/05 23:15
Kryemadhi del kundër Bashës: Nuk e kam thënë unë që do shkojmë në Surrel
21/05 23:09
Kryemadhi dhe Abilekaj zbulojnë se kush e kishte “dezhurnin” natën kur u prish teatri
21/05 22:31
Përse u larguat 30 min para se të shëmbej Teatri? Kryemadhi: E thonë njerezit e Ramës dhe Veliajt
21/05 22:31
Kryemadhi flet për shoqërimin në Polici: Ishin të armatosur…
21/05 22:30
Kryemadhi për Ministrin Lleshaj: Nuk e pranojnë si pronar as tek shtëpia e vet
21/05 22:09
Kush e “vrau” reformën në drejtësi? Sulo debaton me Kryemadhin e cila nuk beson tek reforma
21/05 21:55