Open/ Duma: Protestat janë të domosdoshme!
15/04/2019 22:45

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, theksoi në emisionin Open me Eni Vasilin se “protestat janë të domosdoshme”.

Open – Dritëhijet e Partisë së Astrit Patozit, reagon edhe Nishani
23/04 02:30
Open – “Ndërkombëtarët, kundër opozitës”. Nishani: Ka folur Zëri i Amerikës
22/04 23:02
Open/ Nishani: Ne duam që Rama të lërë postin e kryeministrit, jo PS-në
22/04 23:02
Open/ Nishani: Patozi me parti të re, e drejta e tij. Respekt për kontributin në PD
22/04 22:40
Open/ E paprecedentë! “Bindja Demokratike” pa kryetar, por me bord drejtues
22/04 22:39
Open/ Dyrnjaja-Nishanit: Kam informacion që LSI do futet në zgjedhje
22/04 22:25
Open/ Nishani: Partia e Patozit e financuar nga Edi Rama
22/04 22:23
Open – “Bindja Demokratike”/ Vazhdon takimi i Patozit me ish-anëtarët e PD-së
22/04 22:18
Open – Salianji e Gjoni sherr live: “Kujt i përmënd familjen ti” “Mos ma trash zërin mua”
19/04 13:20
“Mos e trash zërin me mua!; Ta trash ty dhe kryetarit tënd!” “Plas” në Open mes Gjonit dhe Salianjit
18/04 23:16
Open/ Salianji: Trafikantët shqiptarë, delja e zezë e Europës!
18/04 22:47
Open/ Buzhala: Tregun e narkomafias në Holandë e mbron “me nder” Shqipëria
18/04 22:06
Vizat, Ngjela sulmon Ramën në “Open”: Duhet të jepte dorëheqjen!
18/04 21:59
Open/ Ralf Gjoni “përplaset” me gazetarët: Kemi kontakt me LSI-në, por jemi grup i pavarur
18/04 21:55
Open – “Mbaje gjuhën brënda dhëmbëve” Ngjela sherr me Grida Dumën
16/04 02:00
Paskal Milo në “Open”: Nëse opozita nuk hyn në zgjedhje, cungohet legjitimiteti
15/04 22:46
Open/ Duma: Protestat janë të domosdoshme!
15/04 22:45
Përplasje Duma-Ngjela në “Open”
15/04 22:29
Open/ Sejamini: Gazi lotsjellës, reagim i gabuar; Ngjela: Po t’i afrohesh Parlamentit francez…
15/04 22:23
Open – Eksperti flet me emra: Ja kush mund ti ketë ndihmuar grabitësit në Rinas
12/04 02:31