Open – Dritëhijet e Partisë së Astrit Patozit, reagon edhe Nishani
23/04/2019 02:30
Open-Manastirliu jep lajmin e mirë për respiratorët,Pallaska & Bushati flasin për rrëzimin e Kurtit
03/04 04:13
Teori konspirative apo argument logjik? Ngjela e lidh rënien e lekut me km Rama
03/04 00:48
Ngjela kundër Ramës për “qiratë”: Kontratën e prish vetëm Gjykata. Po e përdor keq aktin normativ
03/04 00:47
A mund ta cojë kriza sociale vendin në destabilitet? Avokat Ngjela thotë po
03/04 00:44
Ankoheni se jeni te izoluar ne shtepi? Do ndryshoni mëndje pasi të dëgjoni kirurgen Lida Shosha
03/04 00:36
Ministrja Italiane flet për Open, Dadone falenderon Shqipërinë
03/04 00:34
Bushati pro Kurtit dhe Pallaska kundër, argumenta për të mos u humbur në Open
02/04 23:53
A e kishte me Andi Bushatin Isa Mustafa? Kundërpërgjigja e fortë e analistit nga Shqipëria
02/04 23:43
Deklarata e fortë e Pallaskës: Kurti ka dashur vetë që ta shpërbëjë vetë Qeverinë
02/04 23:42
Bushati për krizën në Kosovë: Një kastë e vogël po ndryshon vullnetin e shumicës
02/04 23:34
Dastit Pallaska për krizën politike në Kosovë: Albin Kurti me standarde të dyfishta
02/04 23:34
Ta kanë kërkuar Amerikanët të mos futesh në Qeveri? Haradinaj i përgjigjet pyetjes delikate
02/04 23:13
Zgjedhje të reja apo qeveri e re? Haradinaj: Shumica pa Kurtin mund ta krijojë Qeverinë
02/04 23:09
A e ka luksin Kosova të futet në krizë politike? Ja si përgjigjet Haradinaj
02/04 23:05
A është tërhequr Rama për “qiratë”, flasin Sejamini, Bregasi, Malaj dhe Shehaj
02/04 23:05
Malaj: Ndërhyrja tek “qiratë” është antikushtetuese. Ka rrezik të kthehet në përplasje sociale
02/04 23:01
Agron Shehaj flet si biznesmen: Po negocioj për të ulur çmimin e ambjenteve me qera
02/04 23:01
Luan Bregasi: Kontratat mes qiramarrësve dhe qiradhënësve duhet të zgjidhen mes tyre
02/04 22:55
“Debati për qiratë”, Sejamini: Problemi është se si do të merren paratë
02/04 22:53
A do shtypen më shumë para për ti hedhur në qarkullim? Sejko: Kemi likuiditet
02/04 22:16