Open/ Dekretimi i Lleshit, Ngjela: Meta të jepte dorëheqjen!
19/11/2018 22:18

Avokati Spartak Ngjela mendon se Presidenti Ilir Meta duhet të kishte dhënë dorëheqjen, pasi u tërhoq nga qëndrimi i tij fillestar dhe dekretoi Sandër Lleshin si ministër të Brendshëm.

Open – Akuzat e forta të Metës. “Vagabondë ndërkombëtarë, i kam përkëdhelur më shumë seç duhet”
19/11 07:12
“Pjesën më destruktive të Opozitës e kam në shtëpi”, ja çfarë thotë Meta për Kryemadhin
18/11 23:34
Rakipllari-Metës: Përplasje me Ramën keni vetëm kur ndaheni, jo kur jeni bashkë
18/11 23:33
Meta: Parlamenti shpërndahet me dekret të Presidentit. “Zgjidhje referendumi”
18/11 23:29
“Një nga 3 rrugët që i ngelet Shqiptarëve është që të marrin armët”, Meta sqaron deklaratën e fortë
18/11 23:29
Bushati i përmend Metës dorëheqjen. Meta: Po më kërkon të bëj rolin e kreut të Opozitës
18/11 23:17
Meta “zbërthen” përplasjet për Gjykatën Kushtetuese dhe ja hedh fajin Kuvendit, ndërhyn Dudushi
18/11 23:16
A ka rëndësi Gjykata Kushtetuese për të ardhmen politike të Ilir Metës? Ja si përgjigjet Presidenti
18/11 23:12
Vagabondë ndërkombetarë… I kam përkedhelur pak më shumë seç duhet, çfarë paralajmëron Meta?
18/11 22:36
Ilir Meta përmend me emra diplomatët që mbështesin Ramën. “Janë bërë lecka të Kryeministrit”
18/11 22:25
Open- Eni Vasili-Balliut: Kërko ndjesë ose të nxjerr jashtë/ Banorët përloten në studio
15/11 07:14
Denoncimi i fortë i Klevis Balliut: Sandër Lleshaj ka vjedhur toka, ja se sa
14/11 23:43
“Kërkova dialog dhe mora burgun”, tjetër dëshmi rrënqethëse nga banorët e Unazës në Open
14/11 23:38
Situatë e pazakontë në Open. Eni Vasili debaton me Klevis Balliun dhe banorët e Astirit
14/11 23:35
Malltezi tregon se si u bënë shpronësimet e unazës së madhe në kohën kur qeveriste PD
14/11 23:05
Historia e trishtë e babait me aftësi të kufizuara dhe me fëmijë autik. Ç’po ndodhe në Unazën e re
14/11 23:05
Qytetarja përlotet në studio: Përse mua nuk mu legalizua banesa ndërsa komshiut tim po?
14/11 23:00
Gazetari i Top Channel “përballet” me banorët e Astirit që i hodhën mikrofonin
14/11 22:20
“Më kërkuan 30 mijë euro rryshfet për legalizimin”, banori i Unazës së re flet në Open
14/11 22:19
Bushati në Open: Dy duar për një kokë janë, shteti po na grabit të gjithëve
14/11 22:13