Open/ Buzhala: Tregun e narkomafias në Holandë e mbron “me nder” Shqipëria
18/04/2019 22:06

Gazetari Berat Buzhala deklaroi në emisionin Open me Eni Vasilin se tregun e narkomafias “e mban me nder Shqipëria dhe jo Kosova”.

“Historia e vrasjes në Kavajë nuk mbyllet me kaq”, Marsida Qatja zbulon për Open detaje të pathëna
15/10 11:11
Open – Brenda shtëpisë së Marsida Qatjas. Ja si ndodhi vrasja dhe plagosja në Kavajë
15/10 02:30
A do të mbyllet me kaq ngjarja e Kavajës? Flet Mesila Doda dhe Kikia
14/10 23:14
Avokati i Marsida Qatjas ndërhyn në Open, debat me Spahiun dhe Kikinë
14/10 23:03
Deklarata e fortë e ish drejtuesit të lartë të policisë për kren e sigurisë së burgut të Durrësit
14/10 22:54
Doda përplaset ashpër në Open me Sotën. “Nuk ka një infrastukturë mbrojtëse të fëmijëve dhe grave”
14/10 22:54
Të ftuarit në Open komentojnë ngjarjen e Kavajës dhe deklaratat e Marsida Qatjas
14/10 22:12
Open – Rrëfimi i pazakontë dhe dëshmi “bombë” të Presidentit Ilir Meta
11/10 02:30
Kreshnik Spahiu bën deklaratën e pazakontë për Lulzim Bashën
10/10 23:18
Deklaratat e Metës në Open shkaktojnë debat mes Pezës, Sejaminit, Bolinos dhe Abilekajt
10/10 23:18
Meta komenton zgjedhjet në Kosovë dhe rezultanin “surprizues” të Kurtit
10/10 22:27
“Nuk kthehem më në krye të LSI-së”, Meta bën deklaratën e fortë në Open
10/10 22:26
Çfarë ka ndodhur mes Presidentit dhe ish partisë së tij? Meta: LSI si 50 parti të tjera
10/10 22:26
“Nuk fle çdo natë me Monikën”, Meta befason me pergjigjen për bashkëshorten e tij
10/10 22:26
“Dosjet problematike”, Meta: Kam një kopje të çdo dosje që kam firmosur si Kryeministër
10/10 22:25
Të shqetëson Venecia? Meta: Më shqetëson kombëtarja, nuk gjeta dot biletë
10/10 22:03
Meta për Opozitën: Shkëlqen në transferimin e përgjegjësive tek të tjerët
10/10 22:03
A është dualiteti Rama-Meta që po e mban peng vendin? Ja si përgjigjet Presidenti
10/10 22:03
Presidenti Meta tregon në Open hapat që do të ndërmarrë pas vendimit të Komisionit të Venecias
10/10 21:33
A do ta shpërndajë Ilir Meta Parlamentin? Ja si përgjigjet Presidenti
10/10 21:33