Open/ Bllokimi i akseve, Kryemadhi: Strategji dhe plan i befasishëm. Fati i Ramës, çdo ditë e më i zi
25/04/2019 21:55

Opozita bllokoi akset kombëtare duke filluar nga ora 18 e mbrëmjes së kësaj të enjteje, duke shënuar kështu ndryshim strategjie krahasuar me protestat që zhvillonte para Kuvendit apo Kryeministrisë sa herë që kishte seanca plenare, apo edhe në protestat kombëtare.

Open – Emocione, lot dhe dëshmi ekskluzive për gratë dhe fëmijët e ngujuar në kampin Al Hol në Siri
22/10 02:00
A përbëjnë problem të kthyerit nga Siria? Flasin Gjinishi, Naçi, Osmani, Kuko dhe Bogdani
22/10 00:52
Imami Elvis Naçi në Open: Ja si i shpëtuam shumë Shqiptarë që të mos i bashkoheshin luftës në Siri
21/10 23:22
Osmani debat me Kukon, ndërhyjnë Naçi dhe Gjinishi. A dështoi shteti me Shqiptarët në Siri?
21/10 23:07
Kopliku: Ambasadorit Gazheli i bënë presion që të mos flasë me ne. Reagon zv/Ministrja
21/10 23:05
Eksperti Kreshnik Osmani jep alarmin: Rreziku në kampin “Al Hol” po vjen duke u shtuar
21/10 23:01
Vëllai kërkon live që shteti t’i kthejë në shtëpi motrën dhe 3 fëmijët nga Siria
21/10 23:01
Ministri Kosovar tregon se si i ktheu nga Siria qytetarët e vendit të tij. Detajet e operacionit
21/10 22:58
Debat mes Gjinishit dhe Kukos. Çfarë ka bërë shteti për gratë dhe fëmijët që janë në kampe në Siri?
21/10 22:58
“Telefonuam 2 herë kryeministrin Rama dhe nuk na u përgjigj”, gazetari përballet me zv/Ministren
21/10 22:55
Gazetari Kopliku përlotet në studio. “Alvini është burrë, i jepte zemër babait”
21/10 22:53
Ja sa Shqiptarë i’u bashkuan ISIS-it. Zv/Ministrija Kuko nxjerr shifrat
21/10 22:45
Elvis Naçi emocionohet në Open për fatin e vogelushit Alvin Berisha
21/10 22:45
Open – Rama tregon se çfarë do të ndodhë pas “JO”- së për negociatat. Cakaj debaton me analistët
18/10 02:30
Replikat në distancë. Cakaj i përgjigjet Haradinajt për skenarin e ndarjes së territoreve
17/10 23:32
Kreshnik Spahiu i kërkon Ministrit Gent Cakaj që të japë dorëheqjen live në studio, reagon Cakaj
17/10 23:26
Bushati sfidon Cakajn: Pse Ambasadorët i prenë biletat një ditë përpara se ti dekoronte Rama?
17/10 23:24
Ministri Cakaj flet për bllokimin nga ana e Francës. “Përgjigjen e dha vetë Presidenti Macron”
17/10 22:37
Drejtoresha e departamentit për Europën pranë DW: Ja çfarë bëri Merkel për negociatat
17/10 22:35
“Flisni ju edhe për mua”, debat mes Bolinos dhe Sejaminit për qëndrimin e Francës
17/10 22:32