Open/ Baton Haxhiu: Cakaj nuk ka thënë që është për korrigjim të kufijve
10/01/2019 22:18

Në një lidhje në studion e Open, Baton Haxhiu deklaroi se Gent Caka, personi që nuk është dekretuar si ministër i Jashtëm nga Presidenti Ilir Meta, nuk ka thënë kurrë që është për korrigjimin e kufijve Kosovë-Serbi.

Open – Idrizi sherr me Hysenin: Të shkarkova si hajdut në doganë. Deputeti PS: Je mashtrues
19/03 03:00
Open/ Alfred Peza: Protesta, jo popullore por e organizuar nga aparatet politike
18/03 22:57
Open/ Idrizi-Hyseni, debat në nivel personal: Ke qenë doganier…
18/03 22:42
“Open”/ Çili: Legjitimiteti i zgjedhjeve u prish rrugës, duhet qeveri tranzitore
18/03 22:33
“Ecejaket andej-këndej”, Idrizi-Hyseni debat në distancë në “Open”
18/03 21:18
Open – Konflikti i pronës tek “Petro Nini”, pronari dhe banorët përplasen live
15/03 03:30
Protesta e 16 marsit, Mesila Doda në “Open”: Pa zgjedhje rrezikohet konflikt civil
14/03 23:10
Pronari i truallit ofron marrëveshje në “Open”: Ata fëmijë nuk i lë në rrugë!
14/03 22:49
Open/ Banorja-efektive: Kemi firmosur marrëveshje, ai nuk e respekton!
14/03 21:56
Open/ Avokati i Popullit heton për traumatizim të të miturve
14/03 21:51
Open/ Salianji publikon videoskandalin: Ja si përgjohej Basha nga policia
12/03 14:22
Open/ Salianji: Forca operacionale ka përgjuar Lulzim Bashën
11/03 22:42
Dosja “184”, Çollaku në “Open”: Pjesë edhe një ish-ministër. Prokurorët u larguan
11/03 22:18
Open – Peza përplaset ashpër me Mesila Dodën. Buzhala: Imazhi i Ramës i shkatërruar
08/03 03:00
“Open”, Karamelo: Zgjedhjet e 2017-s, zgjedhje legjitime
07/03 22:15
“Open”/ Buzhala: Rama në Itali për të rregulluar imazhin personal
07/03 22:12
“Open”/ Italiani Bollino: Kronika e Raidue për drogën, e pabesueshme
07/03 22:10
Karamelo në “Open”, djegia e mandateve anti-ligjore dhe anti-shqiptare
07/03 22:10
Open – Rama konfirmon Veliajn për Tiranën. Meta e Basha replika për krizën
05/03 00:45
Zgjedhjet në KMSH, Berisha në “Open”: Dola kundër kandidatit të qeverisë
04/03 21:58