Open/ Baton Haxhiu: Cakaj nuk ka thënë që është për korrigjim të kufijve
10/01/2019 22:18

Në një lidhje në studion e Open, Baton Haxhiu deklaroi se Gent Caka, personi që nuk është dekretuar si ministër i Jashtëm nga Presidenti Ilir Meta, nuk ka thënë kurrë që është për korrigjimin e kufijve Kosovë-Serbi.

“Burgaxhi është”, Bushati flet për arkitektin të cilit Qeveria i ka besuar projektet kryesore
09/12 22:59
“Jeni drejt rrugës duke ngritur Qytet Stalin”, Abilekaj përplaset me Spiropalin
09/12 22:55
Spiropali kundër Braçes, Milot-Balldre nuk do të anulohet
09/12 22:50
“Njerëzit nuk donin bashkimin e fondeve”, Arbër Hajdari tregon se ku do të fokusohet puna
09/12 22:47
Përse qytetarët besojnë më shumë Elvis Naçin dhe Arbër Hajdarin se sa Qeverinë? Debate në Open
09/12 22:42
Nga do t’i gjejë Qeveria paratë për të prekurit nga Tërmeti? Spiropali debaton me analistët
09/12 22:38
Apartamentet stok, zgjidhja qe u propozua ne Open dhe u “perqafua” nga Kryeministri Rama
07/12 12:39
Open/ “Rindërtimi pas tërmetit”, analiza, ide dhe debate mes gazetarëve dhe zyrtarëve
06/12 13:35
“Po ngjallni panik duke fshehur gjurmët e krimit”, debat Klosi-Bushati
05/12 23:45
A do të vendoset drejtësi për “shkaktarët” e viktimave? Flasin Bushati, Sejamini dhe Luarasi
05/12 23:44
Inxhiniëri: Prishja e ndërtesave që janë në kembë është e nxituar. Ndërtesat nuk janë numra
05/12 23:41
Sejamini: Rama po e “shfrytëzon” tërmetin për të vendosur në jetë planin e vet të ndërtimit
05/12 23:17
“Këtu je bllof o Klos”, Bushati dhe Klosi replika për Komitetin e Rindërtimit
05/12 23:17
Bushati ja thotë në sy Ministres Margariti: Qeveria nuk ka mësuar asgjë nga tragjedia
05/12 23:17
Klosi dhe Sejamini debatojnë ashpër në Open. Gatishmëria e Qeverisë ndryshon nga komshiu
05/12 23:15
“Tragjedia u shkaktua nga ndërtesa që nuk duhet të ekzistonin”, deklarata e fortë e Sejaminit
05/12 23:14
Ministri Klosi flet për dëmet që i shkaktoi tërmeti banesës së tij dhe bën një apel
05/12 23:13
Anila Hoxha raporton nga shtëpia me shirit e Kryeprokurores që drejton hetimet për Tërmetin
05/12 23:12
OPEN/ Rindërtimi i banesave dhe gjetja e parave fut në debate të forta të ftuarit në Open
05/12 08:33
“Nuk të jap llogari ty”, debat i fortë në Open mes Eni Vasilit dhe Ervin Bushatit
05/12 00:11