Open/ Balla: Nëse PD dhe LSI duan të futen në zgjedhje, mund te gjendet rruga
16/05/2019 22:26

Numri dy i Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaroi në emisionin Open të Eni Vasilit se nëse PD dhe LSI do të deklarojnë hapur se duan të futen në zgjedhje, atëherë do të gjendet mundësia që këto forca politike të futen në zgjedhje.

Open – “Ndryshimet Kushtetuese”- Ulsi Manja dhe Rudina Hajdari përplasen me Bushatin dhe Zekthin
17/07 04:06
“Nëse njerëzimi do mbante maskë, koronavirus do zhdukej për 2 javë”- Pipero në Open
17/07 01:00
“Dita kur bota ndaloi”- 3 muaj deklarata dhe emocione në Open të përmbledhura në 10 minuta
16/07 23:55
Rudina Hajdari zbulon detaje nga partia e re që do krijohet së shpejti
16/07 23:52
Lajmi në Open- Parlamenti Evropian fshin deklaratën e fortë të 3 eurodeputetëve
16/07 23:51
Ulsi Manja: Marrëveshja e 5 qershorit do votohet pikë për pikë, ja çfarë përmban ajo
16/07 23:46
Bushati përplaset me Manjën: Nuk bën lista të hapura ai që ka 20 vjet që nuk bën zgjedhje në parti
16/07 22:38
Manja vendos të flasë për ‘Dibrën’: Jam shumë dinjitoz dhe i gatshëm që të flas para drejtësisë
16/07 22:34
Zekthi ja thotë në sy Manjës: Ju nuk keni pedal frenash, keni vetëm pedalin e gazit
16/07 22:33
Ulsi Manja i përgjigjet nga Open Presidentit Meta pas deklaratave të forta të Kreut të Shtetit
16/07 22:33
“Ku e keni gjetur këtë”, Vehap Kola përplaset me Rudina Hajdarin në Open
16/07 22:27
‘Partia Demokratike humb ndërsa Opozita fiton’, Spahiu zbërthen formulën e zgjedhjeve të ardhshme
16/07 22:09
Debat i ashpër mes të ftuarve në Open, Eni Vasili detyrohet të kërkojë publicitet
16/07 22:01
Fitimim Zekthi krahason Ramën me Putin dhe Chavez: Po bën një hile të shëmtuar
16/07 22:01
“Po po se ka jetuar disa vite me mamanë time”, ironia therëse e Bushatit ndaj Manjës për Ramën
16/07 22:01
Akt banditesk i Ramës, Bushati tregon se si do të lexohet marrëveshja pas disa kohësh
16/07 21:46
Eni Vasili pyet Rudina Hajdarin: Përse e prishët produktin e Këshillit Politik?
16/07 21:45
I përmendi përgjimet e Dibrës, Manja-Zekthit: Ishe në listën e PD, ishe legjitim apo jo?
16/07 21:42
Ulsi Manja “pranon” heqjen e koalicioneve parazgjedhore: Po the lista të hapura…
16/07 21:32
Open – Lista të hapura apo të mbyllura? Debate mes Bushatit, Shabanit, Bolinos dhe Abilekajt
14/07 03:43