Open/ Balla: Nëse PD dhe LSI duan të futen në zgjedhje, mund te gjendet rruga
16/05/2019 22:26

Numri dy i Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaroi në emisionin Open të Eni Vasilit se nëse PD dhe LSI do të deklarojnë hapur se duan të futen në zgjedhje, atëherë do të gjendet mundësia që këto forca politike të futen në zgjedhje.

Deklarata e fortë e Albin Kurtit në Open: Në prokurori do përfundojnë edhe përfaqesuesit e VV
21/11 23:09
Albin Kurti shuan një herë e përgjithmonë zërat që e lidhnin Ditmir Bushatin me Vetëvendosjen
21/11 23:05
Kur do ta filloni reciprocitetin dhe si? Çili pyet Kurtin nëse është i realizueshëm ky premtim
21/11 22:25
Kurti: “Shengeni Ballkanik” platformë për Jugosllavinë e Re. Ja çfarë thotë për takimin e Durrësit
21/11 22:19
“Bashkimi Kombëtar” dhe tezat e Vetëvendosjes përplasin Kurtin me analistët
21/11 22:17
Bushati: Albin Kurti po përdor gjuhën e drunjtë, po i hedh kova me ujë të ftohtë…
21/11 21:58
Ja çfarë thotë Albin Kurti për bashkimin kombetar tani që pret të veshë “kostumin e Kryeministrit”
21/11 21:58
“Lajthitje e Vetevendosjes”, Albin Kurti i përgjigjet deklaratave të kryeministrit Rama
21/11 21:51
Albin Kurti në Open: Për besë nuk i kam ndjekur zhvillimet politike në Shqipëri
21/11 21:45
Bushati-Metës: Po i thoni Shqiptarëve se votimi 5 me 0 për ju, është bërë me gjyqtarë të kapur?
20/11 16:55
Open – Akuzat e forta të Metës. “Vagabondë ndërkombëtarë, i kam përkëdhelur më shumë seç duhet”
19/11 07:12
“Pjesën më destruktive të Opozitës e kam në shtëpi”, ja çfarë thotë Meta për Kryemadhin
18/11 23:34
Rakipllari-Metës: Përplasje me Ramën keni vetëm kur ndaheni, jo kur jeni bashkë
18/11 23:33
Meta: Parlamenti shpërndahet me dekret të Presidentit. “Zgjidhje referendumi”
18/11 23:29
“Një nga 3 rrugët që i ngelet Shqiptarëve është që të marrin armët”, Meta sqaron deklaratën e fortë
18/11 23:29
Bushati i përmend Metës dorëheqjen. Meta: Po më kërkon të bëj rolin e kreut të Opozitës
18/11 23:17
Meta “zbërthen” përplasjet për Gjykatën Kushtetuese dhe ja hedh fajin Kuvendit, ndërhyn Dudushi
18/11 23:16
A ka rëndësi Gjykata Kushtetuese për të ardhmen politike të Ilir Metës? Ja si përgjigjet Presidenti
18/11 23:12
Vagabondë ndërkombetarë… I kam përkedhelur pak më shumë seç duhet, çfarë paralajmëron Meta?
18/11 22:36
Ilir Meta përmend me emra diplomatët që mbështesin Ramën. “Janë bërë lecka të Kryeministrit”
18/11 22:25