Open/ Avokati i Popullit heton për traumatizim të të miturve
14/03/2019 21:51
Open – “Vjeshta e Opozitës” fut në ‘sherr’ Bushatin, Klosin, Salianjin, Pezen, Sejaminin dhe Bolinon
17/09 01:30
Bushati: Meta duhet të jepte dorëheqjen pas 30 Qershorit
16/09 23:00
Ndodh në Open, Klosi i jep të drejtë Salianjit për të gjitha denoncimet dhe akuzat ndaj Qeverisë
16/09 22:52
“Nuk është Opozita në krizë, është Shqipëria”, replika në Open mes Klosit, Bushatit dhe Sejaminit
16/09 22:52
Përse Bolino është në “Black Listën” e PD dhe raporti i Bashës me mediat. Debat Salianji-Bolino
16/09 22:50
Klosi dhe Sejamini debat për krizën dhe shkaktarët. Debati nuk i shpëton personalizimeve
16/09 22:23
Bushati replikon me Klosin: “Ata i bënë llogaritë gabim po ju nuk keni asnjë përgjegjësi për krizën”?
16/09 22:23
Salianji: Nuk e përjashtojmë Ramën si Kryetar të PS. Me Ramën Kryeministër ska marreveshje
16/09 22:22
Konspiracion apo e vërtetë? Peza: Basha po darkon në Ishëm me aleatët por pa LSI-në, reagon Salianji
16/09 22:22
Sejamini: Sot PD është në pikën më të lartë nga 2013-ta ndërsa PS është në pikën më të dobët
16/09 22:22
Open – Ngjela, Duka, Hajdari dhe analistet debate për “marreveshjen” Rama-Basha
13/09 09:51
Eni Vasili lexon mesazhin që zbulon Qeverinë ku Basha do të jetë Kryetar Parlamenti…
12/09 23:24
Ka krizë apo nuk ka krizë? Debat për të mos u humbur mes Ngjelës dhe Dukës
12/09 23:09
“Ti vjen i pilotuar dhe na prish bisedën”. Ngjela përplaset fortë me Abilekajn
12/09 23:08
Një forcë e re politike në Shqipëri? Shabani: Nga e shtuna nis një lëvizje e madhe
12/09 23:06
Deklarata e fortë e Rudina Hajdarit në Open: Pakti me Ramën do të sjelle fundin politik të Bashës
12/09 23:04
Abilekaj vendos “në siklet” Hajdarin.Përse thoni se të gjitha përgjegjësitë për krizën i ka Opozita?
12/09 22:45
Ngjela: Basha dhe Rama duan sistemin e vdekjes në politikë, askush nuk do ndryshim
12/09 22:39
Ngjela replikon me Dukën: “Forcën e Parlamentit nuk e ndaloni dot me palma…
12/09 22:32
Duka flet për “marrëveshjen” e përfolur Rama-Basha: Nuk zgjidhet asgjë në rrugë personale
12/09 22:23