Open/ Artan Fuga: Kryeministrin do ta hidhja edhe në gjyq!
06/05/2019 23:06

Pedagogu i Universitetit të Tiranës, Artan Fuga, duke diskutuar mbi etiketimet e kryeministrit ndaj gazetarëve, tha se nëse do të ishte përballë tij, do t’i kërkonte që të mos fyente, madje do ta çonte edhe në gjyq.

Çfarë ndoshi në Shkodër? Voltana Ademi: Nuk u dogj shkolla por kartonat
18/06 22:00
Open – Pergjimet, Ceka përplaset me Spiropalin
18/06 01:45
Open/ Neritan Ceka për përgjimet: Janë të pandreqshëm; e papranueshme toleranca për vjedhjen e votave
17/06 22:50
Përgjimet/ Spiropali në ‘Open’: Dosjet nuk mund të përdoren për të shantazhuar kryeministrin
17/06 22:12
Open/ Ngjela dhe Fahri Balliu përplasen ashpër për dekretin e Presidentit Meta
14/06 12:40
Open/ Paralelizmi i Buzhalës për zgjedhjet: Shqipëria nuk hyri në fushën e Beogradit
13/06 22:37
Open/ Ngjela: Akti i Metës i pavlefshëm. Balliu: Mazhoranca do mbajë përgjegjësi ligjore
13/06 22:28
Open – 10 Qershor 2019 – Top Channel
11/06 12:02
Dekreti i Metës/ Kristaq Kume ‘rrëzon’ vendimin e 2017-ës të Kolegjit: Jemi në situatë tjetër
10/06 22:56
Open/ Të regjistruar për 30 qershorin, Milo-Patozit: Duhet të shqetësohemi sesi do shkojmë në këto zgjedhje
10/06 22:32
Open/ Paskal Milo: Kriza, fillimi i rënies së shtetit
10/06 22:14
Open – Përgjimet e Bild, Ngjela përplaset me Bollinon: Mos mbro Kryeministrin
07/06 13:25
Open/ Eni Vasili përplaset me Erion Braçen
06/06 22:54
Open/ Spartak Ngjela: Nëse do isha si Rama, do të jepja dorëheqjen
06/06 22:50
Open/ Erion Braçe: 339 u përdor nga prokurorët për biznes
06/06 22:37
Open/ Braçe sulmon prokurorët: Prodhuan CD shtesë për dosjen “Dako”!
06/06 22:35
Braçe nxjerr emrin e prokurorit në Open: Ja kush i shiti përgjimet
06/06 22:30
Open – “Edhe në barkun e nënës dija më shumë se Basha”, Spiropali debat me zyrtarin e PD
04/06 13:03
Open/ Elisa Spiropali: Berisha dhe Basha kërkojnë viktima në protestë
03/06 22:08
Open/ Fatbardh Kadilli: Kapsollat në protestë? Lloj komunikimi publik
03/06 21:57