Nuk ka rroga për muajin Mars. Anila Denaj thotë se Pagat do të merren në Prill, Maj, Qershor etj
02/04/2020 00:39

“Open”, emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi “Open” për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open- ‘Dhuna e policisë dhe përdhunimi i 15-vjeçares’- flasin Hazizaj, Luarasi, Ballanca dhe Kikia
02/06 02:41
A është e gatshme opozita të terhiqet nga qeveria tranzitore? Flasin Mediu dhe Kaso
02/06 00:30
A do të dalë “tymi i bardhë”, nesër? Argumentat e Mediut, Sulos, Kasos dhe Abilekajt
02/06 00:28
“Rama nuk do ta bëjë reformën zgjedhore”, Mediu: PS nuk ka propozuar asgjë
02/06 00:16
Edhe 24 orë për konsensusin, debate në Open mes Mediut, Kasos, Abilekajt dhe Sulos
02/06 00:14
Deklarata e fortë e Hazizajt: Shkollat Shqiptare janë kthyer në qendra për pedofilët, reagon Luarasi
01/06 23:08
Iris Luarasi kërkon Referundum dhe shprehet pro kastrimit për pedofilët
01/06 22:52
Kikia: Ne të vrasim po na pe shtrembër dhe fshehim abuzimet që të mos na përqeshin
01/06 22:50
Hazizaj: “Viktima” kishte 2 vjet që abuzohej, tani është marrë në mbrojtje
01/06 22:29
Përdhunimi i minorenes në Babrru, Altin Hazizaj: Video ishte në rrjet, me mijëra persona e pëlqyen
01/06 22:29
Ballanca jep shifrat e policëve të ndëshkuar, Kikia: Policia nuk ka rol të edukojë
01/06 22:29
Familja e 15 vjeçarit do të ngrejë padi penale ndaj Ardi Veliut, avokati Shehu jep detajet
01/06 22:15
Erebara akuzon Kryeministrin Rama si nxitës të dhunës së policisë ndaj qytetarëve
01/06 22:13
Avokatja e Popullit Ballanca: Video nuk duhet të ishte në celularin e Drejtorit të Policisë
01/06 22:00
Dhunimi i 15 vjeçarit, Luarasi: Është shokuese kur sheh 3 policë që nuk i ndërhyjnë kolegut
01/06 21:59
Komikja dhe tragjikja, Kikia komenton dhunimin e 15 vjeçarit, Veliu të dorëhiqet
01/06 21:32
Eni Vasili falenderon stafin pas maratonës së “koronavirusit”, njihuni me ekipin e Open- 29 Maj 2020
29/05 12:19
Open- ‘Opozita dhe Reforma Zgjedhore’, Grida Duma dhe Petrit Vasili përplasen me analistët
29/05 02:56
Sejamini-Kollçakut: Ata që kanë shumicën duhet të qeverisin, debati i plotë
29/05 00:13
Diplomate gangstera që flasin në emër te Amerikës, Bushati komenton vendimin e GJK
29/05 00:13