Nota mesatare në maturë/ Këtë vit, ndryshimet nuk do prekin maturantët
25/05/2019 12:15

Një muaj para 12 qershorit, datës së provimit të parë të maturantëve, këshilli i ministrave miratoi rritjen e notës mesatare për regjistrimin në universitet.

Top News – Rama tregon projektin e Sharrës/ Reagimi në ditën ndërkombëtare të mjedisit
05/06 16:18
Filozofia për fëmijë/ Lira Gjika: Fuqia e fjalës ka ndikim të madh në jetën e tyre
05/06 16:15
Reforma ende pezull/ PD-LSI dhe aleatët po diskutojnë pikat e nxehta
05/06 16:14
Skandali i abuzimeve me fëmijët/ Zbulohet se ka më shumë të mitur të abuzuar
05/06 16:14
Top News – Shërbime dinjitoze për banorët e Njësisë 1 në Tiranë, hapen zyrat e reja
05/06 16:09
Nis sezoni i provimeve/ Maturantët përfundojnë vitin shkollor
05/06 15:59
Durrësi në emergjencën e mbetjeve/ Koshat janë plot, Bashkia s’ka ku ti depozitojë
05/06 15:52
Top News – Fushata me “fake news” kundër Ramës/ Hetimi në Itali, i përfshirë ish senatori italian
05/06 15:36
Protestë për pagën e luftës! Punonjëset e fasonerive në Durrës kërkojnë të paguhen
05/06 15:34
Mbyllet kabllori Erseka SAT/ Vidhte programet e DigitAlb-it. Nën akuzë, administratori
05/06 15:27
Tirana, dy ditë pa ujë/ 48 orë për të vendosur në funksion linjën e re në Bovillë
05/06 15:26
15 të infektuar në 24 orë/ Dy persona u infektuan në një ceremoni mortore
05/06 15:14
Dëshmia tronditëse e abuzimit/ 27-vjecarja jetime tregon çfarë ndodhi me të dhe shoqet
05/06 15:13
Manastirliu: Brenda vitit do rindërtohen 10 qendra shëndetësore dhe ambulanca në bashkinë e Tiranës
05/06 15:10
Ahmetaj: Zero tatim fitimi për biznesin e vogël deri në 2029
05/06 14:59
Top News – Klosi në ditën e mjedisit/ Inspekton inceneratorët në qytete
05/06 14:55
Top News – OFL në Lezhë dhe Kurbin/ Prostitucion, drogë dhe vrasje
05/06 14:15
Në pritje të provimeve/ Maturantët përfundojnë shkollën. Të hënën testimi
05/06 13:55
Heqja e reciprocitetit me Serbinë/ Kryeministri Hoti mbledh qeverinë
05/06 13:22
Goditet pirateria në Ersekë/ Procedohet administratori i Erseka Sat, piratonte DigitAlb
05/06 13:04