Nisma në çdo shkollë të Tiranës me moton, “Merr bukën me vete”
21/09/2019 13:21

Viti i ri shkollor sapo ka nisur dhe prindërit pa e menduar gjatë nuk harrojnë që çdo mëngjes ti japin para fëmijës me vete, në mënyrë që të konsumojë diçka në orën e pushimit.

Korçë/ Studentët: Premtimet nuk janë mbajtur
14/10 15:39
AMA, tre zgjedhje të reja/ Kryetarit dhe dy anëtarëve të bordit i mbyllet mandati
14/10 15:29
Gjyqi për protestuesit/ U arrestuan se bllokuan rrugën te Astiri
14/10 13:49
Ekspertiza e votave serbe/ Numëruesit patën probleme, zarfet po analizohen
14/10 13:46
Besim Hajdarmataj në Vetting/ Prokurori po kontrollohet për 3 komponentët
14/10 13:31
Korçë, 5 mijë studentë/ Regjistrohen 700 studentë të rinj
14/10 13:28
Shkodër, më pak studentë/ Në vitin e parë vetëm 950 të regjistruar
14/10 13:25
Nis mësimi në Elbasan, regjistrohen 300 studentë më pak
14/10 13:22
Më shumë studentë në Gjirokastër, regjistrohen 500 të rinj
14/10 12:16
Situatë kaotike me kontabilistët/ Hetimi i bordit mbikqyrës: Nga 3000, vetëm 600 në përputhje me ligjin
13/10 20:21
Protesta te Unaza e Re, trafik i rënduar në hyrje të autostradës Tiranë-Durrës
13/10 18:21
13 tetori me dekret, s’ka zgjedhje/ Presidenti Meta shfaqet buzë detit me top
13/10 15:25
Në lagjen e vjetër historike/ Vlorë, përfundon rikonstruksioni i godinave
13/10 15:24
Arrest me burg shefit të burgut / Masa e sigurisë u dha në spital, ku Bledar Toçi ndodhet pas plagosjes
13/10 15:23
Tenton të hyjë me forcë te Krimet e Rënda, shoqërohet në polici
13/10 12:22
Tenton të hyjë me forcë te Krimet e Rënda, shoqërohet në polici
13/10 10:38
3,2,1…. Filloi! Momenti i nisjes së Maratonës
13/10 10:20
Nuk pengohet qarkullimi/ Protesta për unazën e re zhvillohet anës rrugës
12/10 22:09
Ti Raporton/ Plazh në mes të tetorit në Golem
12/10 20:47
Ti Raporton/ Makina përfshihet nga flakët në autostradën Lushnjë-Fier
12/10 20:17