Nis transformimi i Parkut Rinia, nuk do të ketë parkim, por mjedise shlodhëse
20/07/2019 17:06

Parku “Rinia” në qendër të Tiranës po transformohet në një mjedis më të gjelbër, më argëtues për fëmijët e më të këndshëm për qytetarët. Pas suksesit në transformimin e Parkut të Liqenit Artificial, i cili sot është hapësira më e frekuentuar nga qytetarët e Tiranës, edhe Parku Rinia pritet që të ketë të njëjtin ndryshim dhe përkujdesje.

Ndezi cigaren në shtëpi, shpërthen bombola e gazit/ Plagoset çifti i të moshuarve në Lushnjë
20/01 13:32
Memorial për Vaçe Zelën/ Lushnje, përurohet në qendër të qytetit të lindjes
20/01 13:23
Grabitje me armë në shtëpi/ Tiranë, persona të maskuar përleshen dhe plagosin bashkëshortët
20/01 13:19
Dekori i Shën Valentinit, Ditës së Verës/ Arsimi profesional në Vlorë, puna e përvitshme e nxënësve
20/01 12:30
Sulmi me armë ndaj çiftit të bashkëshortëve/ Policia: 2 persona u futën në shtëpi dhe…
20/01 10:10
Rikthehen temperaturat e ulëta pas reshjeve, njihuni me parashikimin e motit për fillim e javës
20/01 09:58
Nuk dini ku të kaloni fundjavën? N’Zall Bastar, për 25 min
20/01 09:48
Nën shenjën e “Miut”/ Azia përgatitet për vitin e ri hënor
19/01 20:49
Vendimi i BE: Reduktohen ndihmat për Turqinë
19/01 20:46
Dieta mesdhetare/ Më e mira në botë mes alternativave
19/01 20:43
Mjegulla “pushton” kryeqytetin, kujdes kur qarkulloni!
19/01 20:27
Kinemaja “Shqipëria dje”/ U ndërtua në Elbasan nga biznesmeni Gjergj Luca, në projekt edhe teatri
19/01 20:12
Zall-Bastari me rrugë të re, bashkia transformon edhe qendrën administrative
19/01 19:57
Shkeljet e këmbësorëve/ Disa e pranojnë që bëhen burim aksidentesh, por të tjerë refuzojnë
19/01 19:51
Zhgënjim pas 100 vite parlamentarizëm/ Topalli: Me fat që s’jam më pjesë e kalbësirës politike.
19/01 19:48
“Venecia” zbarkon në shkurt/ Misioni i dytë për konfliktin mes Parlamentit dhe Presidentit
19/01 19:43
Dritan Dajti, stafi i burgut nën hetim/ Shfaqi probleme me shikimin dhe alergjitë, u dërgua në 2 klinika private
19/01 19:38
Posti i presidentit/ “Molla e sherrit” mes VV dhe LDK
19/01 19:35
Thaçi takon Walker: Të krijohet sa më shpejtë qeveria
19/01 19:30
Numri i të burgosurve/ Shqipëria e para në Ballkan, e katërta në Europë
19/01 19:23