“Nili” alarmon Greqinë/ Virusi vdekjeprurës rikthehet sërish, 2 të vdekur dhe 25 të prekur
02/08/2019 05:43

Dy persona kanë humbur jetën dhe 25 të tjerë janë infektuar nga virusi i Nilit Perëndimor në Greqi bën me dije Qendra e Parandalimit të Sëmundjeve Infektive në Athinë.

Top News – Dosjet, gjykata e lartë/ 12 juristë krijojnë inventarin
13/08 18:43
Top News – Ligji per vlerat e UÇK/ Kosovë, nuk miratohet në kuvend
13/08 18:05
Top News – Kopshtit i ri zoologjik/ Nis puna, teatër kukullash e parking
13/08 18:03
Top News – Rekord infektimesh/ Covid, 154 raste të reja , 5 viktima
13/08 17:57
Top News – Trafik e pengmarrje/ 3 shënjestrat e radhës të OFL
13/08 17:54
Dëbohet nga Shqipëria agjenti sekret i Iranit, Ehsan Bidi
13/08 17:36
Top News – Largohen mjekët italiane/ Covid, përfundon misioni i ndihmës
13/08 17:06
Policia/ Ndëshkohen 561 drejtues mjetesh për parakalime të gabuara dhe manovra të rrezikshme
13/08 16:41
Zbulohen mozaikët e Linit/ Basilika e periudhës romake mund të vizitohet
13/08 16:23
Covid-19/ MSH: 5 viktima dhe 154 raste të reja në 24 orët e fundit
13/08 16:20
Radhë në doganën e Kapshticë/ Autoritetet greke po punojnë shumë ngadalë
13/08 16:12
Edicioni Informativ, 13 Gusht 2020, Ora 15:00
13/08 16:11
Veliaj rikthehet në zyrë/ Qëndroi në izolim për shkak të infektimit
13/08 16:10
Top News – Koronavirusi në Kosovë/ Me shumë të shëruar se të infektuar
13/08 16:09
“Toyota Yaris”, mbyllet hetimi/Kapja e 3.4 mln eurove, akuza vetëm për mosdeklarim të parave në kufi
13/08 15:47
Radhë kilometrike në Kakavijë/ Të gjithë nxitojnë të ikin pa nisur karantina më datë 16 gusht
13/08 15:38
Covid, më shumë thirrje për ndihmë/ Shefi i urgjencës: Ka rënë frika, Kamza problematike
13/08 15:35
Top News – Galicia ndalon duhanin/ Rrit rrezikun e koronavirusit
13/08 15:32
Në radhë për kimioterapi/ Më pak dyndje tek Onkologjiku, por pa distancim social
13/08 15:30
Top News – Qyteti me dy pale rregulla/ I ndarë mes Belgjikës e Holandës
13/08 15:28