“Nili” alarmon Greqinë/ Virusi vdekjeprurës rikthehet sërish, 2 të vdekur dhe 25 të prekur
02/08/2019 05:43

Dy persona kanë humbur jetën dhe 25 të tjerë janë infektuar nga virusi i Nilit Perëndimor në Greqi bën me dije Qendra e Parandalimit të Sëmundjeve Infektive në Athinë.

Paralajmërimi i sizmologut grek: Kujdes tërmetet e tjera, dëmet e një më të vogli mund të jenë shkatërrues
22/09 16:13
Durrës/ Meshë dhe lutje në kishë, nata në çadër pas tërmetit
22/09 16:06
Tërmetet. 105 të plagosur në vend, 3 në gjendje serioze
22/09 15:52
Edicioni Informativ, 22 Shator 2019, Ora 15:00
22/09 15:36
Stambolli i papërgatitur/ Një tërmet si i yni mund t’u merrte jetën 30 mijë njerëzve
22/09 15:30
Fatkeqësitë natyrore, Rama: Përgjegjësia jo vetëm e shtetit, por edhe e kompanive të ndërtimit
22/09 13:59
Si të mbrohemi nga tërmetet
22/09 13:39
Pse ndodhin tërmetet në Shqipëri/Jemi në vendin e 43 në botë për rrezikun nga tërmetet
22/09 13:38
Tërmetet më të forta në vend/Gjashtë lëkundjet më të forta që kanë goditur
22/09 13:38
Edicioni Informativ, 22 Shator 2019, Ora 12:00
22/09 13:28
Durrës/ Nis zhvendosja e çadrave të ushtrisë, flasin banorët
22/09 13:12
Veliaj: Do të vlerësohen 42 pallatet e dëmtuara në kryeqytet, fond për menaxhimin e rasteve
22/09 12:51
Tërmetet/ Rama: Hapni stadiumin e Durrësit, çdo shtëpi e dëmtuar duhet kontrolluar
22/09 12:22
“Ne jemi tërmeti i tretë”/ Reagimi i bluzave të bardha (video)
22/09 11:13
Durrës/ Mbahet meshë për mbrojtjen nga tërmetet
22/09 10:54
Dëmet që la tërmeti në Durrës
22/09 10:41
Qeveria po zhvillonte një mbledhje live në mesnatë, kur një lëkundje tjetër goditi kryeqytetin (video)
22/09 08:19
Tërmete edhe gjate natës. Në Durrës njerëzit flenë jashtë (FOTO-VIDEO)
22/09 08:16
Edicioni Informativ, 22 Shtator 2019, Ora 00:00
22/09 01:06
Meta nga Durrësi: Të merren masa për verifikimin e dëmeve
22/09 00:48