“Negociata, por edhe protestë”
15/05/2019 15:23

Opozita do të dalë sërish në protesta por data pritet të vendoset pasditen e sotme. Negociatat e ndërkombëtarëve për zgjidhjen e krizës do vijojnë njëherësh me aksionin kundër mbajtjes së zgjedhjeve me 30 qershor. Pasdite Basha do të tregojë vendimin që do marrin strukturat e Partisë Demokratike pas dy orësh.

Meta flet për “grusht shteti”/ Akuzon mazhorancën për veprime arbitrare
17/02 15:51
Konferenca e jashtëzakonshme, Meta: Sot dua të njoftoj për veprimtarinë e re kriminale të Dvoranit
17/02 13:03
Basha: Do i drejtohemi popullit/ Reagimi pas refuzimit të kërkesës për “qeveri kujdestare”
14/02 15:26
Pas takimit me delegacionin e Venecias, Basha: Vendi është në një kolaps total!
14/02 09:50
PD: Duam qeveri neutrale/ “Para zgjedhjeve, jo bashkëqeverisje me PS”
13/02 15:33
Gjyqtarët, jo betim te presidenti/ Reagon Presidenca për ligjin që miratoi Kuvendi
13/02 15:18
Betimi vetëm me shkrim, miratimi në Kuvend, reagon Presidenti
13/02 11:02
PD kërkon qeveri kujdestare/ Zbardhen propozimet: Policia në votime. SPAK heton krimet zgjedhore
12/02 19:36
Ralf Gjoni për Top Channel: Komunisti Ruçi, leckë larëse e zullumeve të qeverisë
12/02 19:18
Procesi i rindërtimit, Rama: Gati planet për tre zona
12/02 16:43
“Nuk mjafton burgu, duhen zhveshur nga pasuritë”/ Rama: OFL tronditi krimin
12/02 15:15
“Goditje e grupit KÇK”/ Rama: Gjyqtarët dhe prokurorët e korruptuar, ILD t’i çojë pas hekurave
12/02 13:13
Komiteti i Rindërtimit, Rama: Duhet edhe pak kohë, çdo qindarkë që është mbledhur do të ekzekutohet
12/02 10:25
Kurti kërkon Shengen shqiptar/ Vizita e parë si kryeministër në Tiranë
11/02 15:07
Meta për ‘Antishpifje’/ Takohet me delegacionin e ‘Venecia’
11/02 13:19
PS, apel për Metën/ Të shpallë zgjedhje të pjesshme
10/02 13:54
Yuri Kim prezanton veten: 3 prioritet e mia në këtë detyrë
10/02 09:28
Rindërtimi, Konferenca e Donatorëve/ Rama takim me Princin e Kurorës në Abu Dhabi
09/02 14:34
Metani: Kemi vullnetin të përballemi me gjithë shkeljet që diskreditojnë figurën e gjyqtarit dhe prokurorit
08/02 19:42
Të vegjlit, jo nën siglën e PD/ Propozojnë një formulë të re brenda koalicionit për zgjedhjet e ardhshme
07/02 19:46