“Në shtëpinë tonë” me Nevinën dhe Florin/ Nis nga shtatori, mesdita kalohet në ekranin e Top Channel
29/08/2019 02:03

Sezoni i ri i “Në shtëpinë tonë” fillon së shpejti. Duke nisur nga muaji shtator, mesdita juaj do të kalohet në ekranin e Top Channel me shoqërinë e Florianit dhe imazhit të ri të emisionit të përditshëm familjar, Nevina Shtylla.

Top News – Presidenti i Kosovës/ Iu hap rruga qeverisë së re
01/06 18:19
Top News – Dezinfektimi në kufi/ Kosova heq tarifën 22 euro
01/06 18:16
Top News – SHBA në “flakë”/ S’ndalet dhuna, vritet një protestues
01/06 17:54
Top News – Itali, ish-velinat/ Relaks me yoga në park
01/06 17:52
Top News – Protestat ne SHBA/ Grabitjet, qytetarët mbrojnë bankata
01/06 17:51
Top News – Rindërtimi i Shijakut/ Nis pastrimi i inerteve
01/06 17:40
Hapet kufiri i Kosovës/ Mijëra automjete në kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës
01/06 17:00
Reforma s’ka konsensus/ Thirrja e ambasadores: Mos vendosni kushte të reja
01/06 17:00
Edicioni Informativ, 1 Qershor 2020, Ora 15:00
01/06 16:49
Top News – Pas izolimit… Greqia rihap hotelet
01/06 16:38
Top News – Kryeministri armen dhe familja e tij infektohen me koronavirus
01/06 16:37
Top News – Rëndohet bilanci i vdekjeve nga Covid-19 në Maqedoni/ 7 viktima, mbi 80 të infektuar
01/06 16:37
Top News – Kosova rihap kufijtë tokësorë
01/06 16:36
Top News – U zhduk apo jo koronavirusi? “Plasin” polemikat në Itali
01/06 16:36
Top News – Mbretëresha Elisabetë rishfaqet mbi kalë pas izolimit
01/06 16:35
Mbetjet bllokojnë kanalet/ Fshati në Lushnje mbetet pa vaditje
01/06 16:19
Top News – Kuzhiniere në izolim! 8-vjeçarja që po mahnit Mianmarin
01/06 16:18
Rifillimi i kampionatit/ Të mërkurën 5 ndeshjet e javës së 27-të
01/06 16:14
Familjarët e specialistes konfirmohen me koronavirus, ‘alarmohet’ Kadastra në Durrës
01/06 15:49
Parku i ri në Tiranë/ Përurohet në ditën e festës së fëmijëve
01/06 15:49