Muzikë për bamirësi/ Këngëtarë të njohur në eventin, “Të gjithë për Korçën”
12/06/2019 20:03

Pasi më shumë se 180 banesa u dëmtuan në Korçë dhe Kolonjë pas tërmeteve të disa ditëve më parë, artistët kontribuojnë në mënyrë të pavarur me një koncert bamirësie. Vëllezërit korçarë ishin të parët që patën idenë e rikthimit të filantropisë, një traditë e vjetër kjo e Korçës.

Garat me Kajak: Aktiviteti në liqenin e Fishtës në Lezhë
15/06 20:18
Thesari i Maharaxhave del ne ankand tek Christie’s
14/06 19:32
Dita e refugjatëve, instalacion gjigant në Paris
14/06 18:51
Justin Bieber sfidon Tom Cruise: Përballemi në ring
14/06 14:04
Miss Venezuela, konkurs jo vetëm për bukurinë
14/06 13:27
“Verë dhe Portokalle” në Lushnjë/ Spektakli i humorit, çlodhje nga vapa dhe politika
14/06 13:10
Hapet “Art Basel”, panairi më i madh i artit
13/06 20:20
Dy orë në natyrë bëjnë mirë për shëndetin
13/06 20:17
Muzikë për bamirësi/ Këngëtarë të njohur në eventin, “Të gjithë për Korçën”
12/06 20:03
Këngë me Tunën e Mc Kreshën! Reperi i njohur zbulon bashkëpunimet “bombë” të albumit të ri
12/06 19:57
Provohet nga studiuesit: Edhe peshqve ‘u thyhet zemra’
12/06 19:01
E mbushur me kristale, shpella e përrallave hapet për publikun
12/06 18:55
Thuhet se bën jetë luksoze, Shyhrete Behluli ka një përgjigje: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit!
11/06 19:05
Martesa perfekte? Me bashkëshortin vetëm 4 ditë në javë
11/06 15:49
20 mijë usd për një tufë flokësh/ Do shiten në ankand flokët e Beethoven
11/06 13:36
Wake Up/ Inis Neziri: Kënga “E theve” u krijua nga prindërit e mi
11/06 12:27
Rosaku më i famshëm/ Donald Duck mbush 85 vjeç
09/06 20:22
Martesa e vitit, Erdogan marton mesfushorin gjerman
08/06 13:57
Wake Up/ Petrit Ymeri: Bibliotekat në shkolla janë të varfra. Merrni shembull nga Kosova
31/05 15:34
Wake Up/ UNICEF: Fëmijët duhet të jetojnë në qytete miqësore ku dëgjohet zëri i tyre
31/05 15:32