Ministri Kosovar tregon se si i ktheu nga Siria qytetarët e vendit të tij. Detajet e operacionit
21/10/2019 22:58
Open – Lista të hapura apo të mbyllura? Debate mes Bushatit, Shabanit, Bolinos dhe Abilekajt
14/07 03:43
Spahiu: Nëse 5 Qershori votohet në 23 Korrik, ky do të jetë një atentat ndaj demokracisë
14/07 00:01
Endri Shabani tregon se si rrëzohet Rama, Bushati: Regjimi nuk rrëzohet me vota
13/07 23:04
Bushati konfirmon që Bashës i kanë shkuar njerëz nga Rama në vilën e tij
13/07 22:49
“Basha Kryeminister – Rama President”, Bolino, Shabani dhe Abilekaj analizojnë Kryeopozitarin
13/07 22:47
“Opozitë qaramane, Rama lojtar i pisët”. Bushati propozon listën ‘kundër regjimit’
13/07 22:46
“Kemi njërën bandë që i ka vendosur shkelmin në fyt dy bandave të tjera”, Bushati flet për listat
13/07 22:39
Bolino: Ti je shpifës, Abilekaj: Je lëtyrë, mos shërbe me. Debat i ashpër në Open mes analistëve
13/07 22:35
Shtëpi publike, përdhunues, tutorë. Shembujt e Bushatit dhe Shabanit për ndryshimet zgjedhore
13/07 22:31
Kreshnik Spahiu: Nëqoftëse ndryshohet Kushtetuta dhe hapen listat, PS del force e parë
13/07 22:26
Marrëveshja e 5 Qershorit nuk është prishur, Spahiu: Rama po teston faktorin ndërkombëtare
13/07 22:24
“Ku shkojnë këta për të mbështetur Ramën”, batuta dhe replika mes Bolinos, Sejaminit dhe Bushatit
13/07 21:58
Sharlatane, kanë votuar si letra higjenike të Ramës. Bushati shpërthen ndaj deputeteve të Opozitës
13/07 21:56
Shabani i nxjerr “sekretin” Bashës: Na premtoi lista të hapura, ja çfarë na tha tjetër
13/07 21:51
Abilekaj: Rama ka prishur rregullat e lojës, nuk është problemi i opozitës dhe Bashës
13/07 21:50
Shabani: Marrëveshja e 5 Qershorit është rrëzuar por në Parlament do të votohet
13/07 21:46
Bolino: Nëse hapen listat, hiqen koalicionet parazgjedhore
13/07 21:44
A është prishur marrëveshja politike e 5 Qershorit? Abilekaj dhe Bushati thonë Po
13/07 21:43
Open- “Vetëflijimi i familjes Josifi”- flasin Redi Shehu, Akil Pano, Iris Luarasi, Neli Demi
10/07 03:25
A ekziston koronavirusi? Edmond Mara: Mendoja pse nuk më zë mua por ishte një Ferr
10/07 01:26