Meta nga Durrësi: Të merren masa për verifikimin e dëmeve
22/09/2019 00:48

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka shkuar në Durrës pas tërmetit të rënë. Meta tha se duhet ruajtur qetësia dhe duhet te jëmi të vëmendshëm me paralajmërimet që do vijnë nga strukturat përkatëse që të evitojmë çdo rrezik të mundshëm.

Promovimi i Shqipërisë në Austri/ Sigma Interalbanian dhe Vienna Insurance Group, mbështetëset kryesore
15/10 20:11
Italia, mbështetje në Samitin e BE/ Conte: Dialog pa kushte, qeveria t’i propozojë një platformë opozitës
15/10 20:05
Edicioni Informativ, 15 Tetor 2019, Ora 19:30
15/10 20:02
Të ushqehesh me borxhe. 19 % e familjeve shqiptare marrin ushqime me listë
15/10 19:58
Një miliardë euro borxh shtetit/ Lista me 11 kompanitë borxhlie ndaj buxhetit të shtetit
15/10 19:55
Fëmijët shqiptarë në Siri/ Gruaja nga Tirana: Vajza më kërkoi ndihmë, po rrezikohen
15/10 19:41
Kushti gjerman për drejtësinë/ Ja gjyqtarja që iku duke shmangur kontrollin e vettingut
15/10 19:38
Racizmi në stadium, dorëhiqet kreu i Federatës Bullgare të Futbollit
15/10 19:25
Diamante në laborator, “më të lirë dhe më etikë”
15/10 18:09
Rritja globale në rrezik, FMN: Nuk ka vend për gabime
15/10 18:09
Zyrtarët e KQZ: Zarfet me vota nuk kanë sindrome infektive
15/10 17:44
Sot vendimi për Shqipërinë, Rama: Vendimarrja nuk ka lidhje me çfarë kemi bërë
15/10 16:42
Trump telefonon Erdogan/ Kërkesa për të ndalur menjëherë sulmin në Siri
15/10 15:58
Edicioni Informativ, 15 Tetor 2019, Ora 15:00
15/10 15:55
Reagon gjyqtari Kuqo: Telefonata vjen nga një grusht kriminel i atdheut
15/10 15:50
Pensionistët, shpërblimi në dilemë/ Financat ende nuk kanë fonde
15/10 15:47
Bashkitë duan më shumë para/ Kryebashkiakët kërkojnë para nga rentat
15/10 15:45
Transformimi i Piramidës, bashkia merr në dorëzim projektin për të nisur punimet
15/10 15:41
Të jetosh në errësirë… Historia e Adivijes nga Elbasani, që u verbua kur ishte 4 vjeçe
15/10 15:35
Biznesi italian, ankohet: “Rënia ekonomike, ndikuan edhe faktorë të brendshëm”
15/10 15:15