Meta në Open: Qeveria ka reaguar, do mblidhet Këshilli i Sigurisë Kombëtare, do të ftoj edhe Bashën
24/03/2020 02:44

I ftuar në Open këtu në Top Channel, presidenti Meta tha se qeveria ka reaguar për situatën e koronavirusit në vend.

Top News – Në prag të 1 qershorit/ Mbyllen punimet në parkun ‘Rinia’
31/05 18:43
Vitrina e Librit/ URIA – Një roman dashurie për jetën
31/05 18:01
Top News – India, karantina/ Punëtori përshkon 2000 km në këmbë
31/05 17:13
Top News – U mbyllen nga Covid-19/ Rihapen xhamitë në Arabinë Saudite
31/05 17:08
Top News – LDK: Sot mbledhja e kryesisë, vendoset lista e ministrave!
31/05 15:44
Top News – Meta për ‘zgjedhoren’/ Ndryshim sistemi, lista të hapura
31/05 15:44
Top News – Rama për Teatrin e ri/ ‘Në Europë me hijeshi e dinjitet’
31/05 15:43
Top News – Lezhe 4 në pranga/ Sekuestrohen 95 kg kanabis
31/05 15:43
Top News – Astronautët e Nasa-s hyjnë në histori me lëshimin e SpaceX drejt stacionit hapësinor
31/05 15:42
Rikthehet “Dilema Deal or no Deal”/ Nga e hëna, në ekranin e Top Channel
31/05 14:48
Top News – Raportuesja për Kosovën/ Duhet një kushtetutë koherente
31/05 13:54
6 të arrestuar në Tiranë/ Akuzohen për vjedhje dhe dhunë në familje, ja çfarë sekuestroi policia
31/05 13:47
18 të arrestuar, 107 patenta të hequra/ Aksioni i policisë rrugore në Tiranë
31/05 12:56
Sot përfundon afati për reformën/ Këshilli politik mblidhet në orën 17:00, palët larg marrëveshjes
31/05 12:49
15 raste të reja me covid-19/ Rritet numri i pacientë të shtruar
31/05 12:48
Atentati në Laç, 2 viktima/ Ndërroi jetë në spital edhe një nga të plagosurit
31/05 12:48
Edicioni Informativ, 31 Maj 2020, Ora 12:00
31/05 12:39
Top News – 15 raste në Tiranë/ 31 pacientë në Spitalin Infektiv
31/05 12:30
Gratë kineaste/ Sonte në Exclusive, historia e gjurmës së gruas si autore në kinemane shqiptare
31/05 12:28
Top News – Molotov, gaz lotsjellës dhe plumba gome- vazhdojnë demostratat për vrasjen e George Floyd
31/05 12:27