Mercenarët mund të ndihmojnë arratisjen e Saif
03/11/2011 12:20

Kryeprokurori i Gjykatës Ndërkombëtare të Krimeve, Luis Moreno Ocampo tha se djali i Muamar Gadafit, Saif el-Islam mund të jetë duke u përpjekur të largohet nga Libia me ndihmën e mercenarëve.

Pasojat e ditëve të pushimit/ Me më shumë probleme fëmijët në plazhe
26/08 13:04
Dy porte me konçesion/ Në fillim të muajit gusht është hapur gara për fituesin
26/08 13:02
Mbanin peng bashkëkombasin e tyre për 10 mijë euro, Policia greke arreston 4 shqiptarët
26/08 12:25
Arrestohet dy rusë/ Më jaht po bënin kontrabandë nafte në Sarandë
25/08 21:55
Veliera muze në portin e Durrësit/ “Fateh Al Khair 4” e hapur për turistët dhe vizitorët
25/08 15:54
Nga lufta në shkollë/ Kosovë, këtë vit rregjistrohen në mësim edhe të kthyerit nga Siria
25/08 15:26
Prostitucion në burgje, zbulohet skema e futjes së “bashkëjetueseve”
25/08 15:17
Historia e Bari Dervishllarit/Nga emigrant në ‘tryezën’ e letërsisë
25/08 12:46
Në Finiq, zbulime të reja. Arkeologët gjejnë një mur të ri rrethues
25/08 12:44
Defekti teknik solli shpërthimin e karburantit. Janë lënduar 7 persona
25/08 12:07
13 vjeç në kurthin e drogës/ Prishtinë, minoreni merrte 5 gram heroinë në ditë
24/08 19:54
Fushë Mamurras/ Makina del nga rruga, dy persona të plagosur No views
24/08 16:31
Aksident në Laç/ Përplasen 2 makina, plagosen burrë e grua
24/08 15:55
Nuk ikën vapa me gushtin, 10 ditët e para të shtatorit do jenë shumë të nxehta
24/08 15:51
Festa e Teto Ollgës, promovimi i turizmit në fshatin Tushemisht
24/08 15:22
Tenderi i unazës pezullohet, ankohet kompania që ofroi çmimin më të ulët në ndërtim
24/08 15:02
Kavaja, e nis me pastrimin. Java e parë e punës së kryebashkiakut të ri
24/08 12:50
Reshjet e shiut vënë nën kontroll zjarrin në Shëngjin
24/08 10:07
Zjarre pranë Shëngjinit/ Flakët dogjen zonën e pyllëzuar dhe largojnë pushuesit
24/08 08:11
Katër ofertat e DigitAlb/ Dhjetëra kanale me çmim të ulët dhe dekoder falas
23/08 20:42