Mand Peza zbulon letrat e dashurisë me Marçelën: Pasi lexoja letrën….
09/10/2019 19:30

Mand Peza ishte i ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku u diskutua rëndësia e letrave të shkruara si mënyrë komunikimi dhe zëvendësimi i tyre nga mesazhet elektronike.

“Për pak humba jetën në det”, moderatorja tregon si i shpëtoi mbytjes
02/06 20:42
Hoteli 30 mijë lekë, u kënaqa me djath e domate, aventura e lirë e sportistes
02/06 20:42
Foto nga plazhi, po në fakt duke bërë punët e shtëpisë, si na “mashtruan” moderatoret
02/06 20:42
I preferuari i tiranaseve, këngëtari kosovar përshëndet vajzat shqiptare
02/06 20:41
100 euro për 10 ditë në jug, “shokohet” Lei: Aq lekë më ikin për 2 ditë!
02/06 20:41
Dikur përdorte llastikun, po sot Lei është gati për këtë ndërhyrje plastike
02/06 20:40
Moderatorja e pranon: Motrës i ecën me djemtë, unë s’kam fat
02/06 20:40
Lei vdes për kafene e qejf, motra e kritikon nga Amerika
02/06 20:40
Ftesë në 5, Lei Kraja na njeh me motrën super yll, por janë kaq ndryshe, 2 Qershor 2020, Pjesa 1
02/06 20:09
Ftesë në 5, Vipat pushojnë në Shqipëri, trend apo kënaqësi? 2 Qershor 2020, Pjesa 2
02/06 20:09
Ftesë në 5, Me sa lekë i bëjnë pushimet Lei, Deborah & Alma? 2 Qershor 2020, Pjesa 3
02/06 20:08
Ftesë në 5, Kushtrim Kelani, i riu që ka “fiksuar” ndjekësit me coverat, 2 Qershor 2020, Pjesa 4
02/06 20:07
Ftesë në 5, 1 qershori i Ramonës dhe Olesias me djemtë e tyre… 1 Qershor 2020, Pjesa 1
01/06 20:47
Ftesë në 5, Mami apo djali? Ja dëshirat në familjen e Ramonës e Olesias, 1 Qershor 2020, Pjesa 2
01/06 20:46
Ftesë në 5, Përdhunimi i 15 vjeçares, çfarë ndodhi në shkollën e të miturës? 1 Qershor 2020, Pjesa 3
01/06 20:45
Ftesë në 5, Universiteti Mesdhetar:Rinia shqiptare drejt Integrimit Europian,1 Qershor 2020, Pjesa 4
01/06 20:44
“Turp për median që riabuzoi me të miturën, merreni dhe rrogën time”
01/06 19:41
Turpi s’ është i yti, Bieta Sulo ka 2 fjalë zemre për ty që sot nuk festove dot
01/06 19:39
Video e së miturës u pëlqye mbi 1000 herë në facebook: Kemi rrjet pedofilie
01/06 19:38
Abuzimi me 15 vjeçaren, flet drejtori i Alo 116: Viktima e thjeshtëzoi situatën
01/06 19:31