Mamaja e këngëtares së njohur tregon si e fitoi luftën kundër kancerit të gjirit: I kisha duart me…
08/11/2019 17:52

Këngëtarja simpatike Klodiana Vata ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, së bashku me të ëmën, për të folur rreth projekteve të reja muzikore dhe jo vetëm.

Ftesë në 5, Devis Xherahu & Ertemiona Mejdani, “Tjetër bën e tjetër thua”, 6 Dhjetor 2019, Pjesa 1
06/12 18:03
Ftesë në 5, Stela “bëhet një” me pikturën duke përdorur trupin e saj, 6 Dhjetor 2019, Pjesa 2
06/12 18:02
Ftesë në 5, ‘Diamond Pasta’, ja pse duhet t’i konsumoni, 6 Dhjetor 2019, Pjesa 3
06/12 18:02
“Mund të martohemi që nesër, ai është gati për t’u bërë baba”, ish-Misi dhe këngëtari pranojnë se…
06/12 17:57
“Nuk e di si kam arritur te djali, shoqet e mia përfunduan në spital”, tërmeti në sytë e Fatmës
05/12 19:30
Ftesë në 5, Burrat apo gratë, ja frikacakët më të mëdhenj nga tërmeti, 5 Dhjetor 2019, Pjesa 1
05/12 18:56
Ftesë në 5, Fatma, Skerdi & Aleksandra: Si e kaluam tërmetin! 5 Dhjetor 2019, Pjesa 2
05/12 18:55
Ftesë në 5, Anemia, një sëmundje e keqmjekuar: Shërimi në spitalin Amerikan, 5 Dhjetor 2019, Pjesa 3
05/12 18:55
“Doktori i VIP-ave” duke operuar edhe gjatë tërmetit: Kur lëkundej…
05/12 18:21
Ftesë në 5, Si t’i kthehemi normalitetit pas ditëve të fundit, 4 Dhjetor 2019, Pjesa 1
04/12 20:10
Ftesë në 5, Sazan Guri pse duhet të jemi të qetë pas 26 Nëntorit, 4 Dhjetor 2019, Pjesa 2
04/12 20:10
Ftesë në 5, Sarah & Ditea Berisha: Si i shpëtuam tërmetit në Durrës, 4 Dhjetor 2019, Pjesa 3
04/12 20:10
“S’ndjeva tërmet, shtrirë më gjeti e shtrirë me la”, rrëfimi i komentatorit sportiv
04/12 19:36
Një mama heroinë si Erisa Xhixho: Si u prit tërmeti në familjen time
04/12 19:34
“Ditea më tërhiqte nga duart”, si shpëtuan nga tërmeti motrat durrësake Sarah & Ditea
04/12 19:33
Në ditë emergjencash, ja si festohen ditëlindjet surprizë në Top Channel
03/12 19:01
Ftesë në 5, La SHBA për të prekurit e tërmetit, do ndërtoj shtëpitë, 3 Dhjetor 2019, Pjesa 2
03/12 18:50
Ftesë në 5, Kush është At Flavio Cavallini, çerek shekulli mes shqiptarëve, 3 Dhjetor 2019, Pjesa 3
03/12 18:50
Me zërin që i dridhet, Xhesika Berberi kujton momentin e tërmetit: Është një dhimbje që më vret …!
03/12 18:45
I biri flinte në krahë teksa ai punonte në TCH, ky është “babai hero” i fotos që theu rrjetin!
03/12 18:39