Licensimi i klubeve të futbollit/ Në mars prova e vështirë përballë UEFA
26/09/2019 20:20

Pas një paraqitje pozitive në kampionatin botëror të peshëngritjes në Pataja të Tajlandës, kombëtarja kuqezi ka mbërritur në aeroportin “Nënë Tereza” me një medalje të bronxtë dhe me dy sportistë të paktën të kualifikuar për në Olimpiadën e Tokios në vitin 2020.

Muçi nuk shitet për 500 mijë euro/ Tirana e mban edhe një vit futbollistin e shumë kërkuar
22/10 20:02
Tirana e Egbo/ Trajneri po bën gati ekipin për rifillimin e kampionatit
21/10 19:59
Mesazh në muajin rozë/ Derbi i femrave Tirana-Partizani, sensibilizim për kancerin e gjirit
21/10 19:54
Kampionati pranë fillimit/ Takim në Ministrinë e Financave për kërkesat e klubeve
20/10 15:37
Fillimi i kampionatit/ Takim në Ministrinë e Financave për kërkesat e klubeve
20/10 12:57
Arbitrat janë pa punë/ Humbasin reflekset, përgatitjen fizike dhe paratë
19/10 15:59
Futbolli nuk do të rinisë/ 10 anëtarët e ligës ngulmojnë që kërkesat e tyre të plotësohen
19/10 15:44
Përfundon mbledhja e klubeve/ Bojkoti i kampionatit do të vazhdojë
19/10 12:58
Kampionati i peshkimit/ 63 sportistë morrin pjesë në edicionin e këtij viti në Orikum
18/10 20:12
Kampionati do të rifillojë/ Klubet e futbollit mblidhen ditën e hënë për të vendosur
17/10 16:06
“Autochthonous Day”/ Ballist Morina rrëfen peripecitë pas ngritjes së dronit në Beograd
14/10 20:09
Për “hakmarrje” në Lituani/ Kombëtarja mbërrin për ndeshjen. Berisha: Shansi ynë i fundit në grup
13/10 20:46
Kur Pirro Dhima ishte “tironc”/Deklarata e 12 viteve më parë në TCH. Sot “grek i lindur në Shqipëri”
13/10 19:47
Azerbajxhani luan me Qipron/ Ndeshja në Elbasan Arena për shkak të konfliktit në Nagorni-Karabak
13/10 12:59
Ish-trajneri i kuqezinjve, viziton zyrtarisht Tiranën si drejtuesi i Azerbajxhanit
13/10 12:41
Stërvitja e fundit e kombëtares në Kazakistan para ndeshjes me Lituaninë
12/10 17:26
Basketbollit i mbyllin palestrat/ Asnjë ekip nuk po stërvitet dot
12/10 16:00
Shqipëria kundër Kazakistanit/ Reja: Pres paraqitje të nivelit të lartë
10/10 19:53
Top News – Kombëtarja niset për Kazakistan/ Të dielën luan për ligën e kombeve
09/10 14:54
Kombëtarja kërkon fitore/ Shqipëria do të ndeshet me Lituaninë dhe Kazakistanin
07/10 19:55