Lezhë/ Stuhi të forta dhe reshje shiu
23/09/2019 16:08

I gjithë qarku i Lezhës është përfshirë nga stuhi të forta dhe reshje shiu me intensitet të lartë.

E moshuara me shtëpinë e shembur nga tërmeti, kërkon ndihmë për riparimin
22/10 19:50
Fëmijët në Siri nuk kanë ushqime/ Thirrja e 38-vjeçares nga Tirana me tre të mitur në kamp
22/10 19:33
Zhdukja e Remzi Hoxhës/ Top Story sjell për herë të parë dëshmitarët që flasin për torturat e kryera
22/10 19:23
Shkodër/ Sapo u kishin ndërtuar shtëpinë, nëna me 5 fëmijët sërish në qiell të hapur
22/10 19:14
Berat/ Qëlluan me armë në drejtim të lavazhit, lihen në burg 3 autorët
22/10 18:44
Ermonela Jaho vjen në Tiranë për një koncert bamirësie
22/10 17:04
Gjysma e Lanës në gjendje të egër, 1.8 kilometrat e lumit që presin të sistemohen
22/10 16:29
Skandali me turistët spanjollë- Gjykata lë në burg Mihal Kokëdhimën!
22/10 15:59
Raporti i KLSH: Koncesionet me shkelje; si u rrit kosto e rrugës Milot-Balldre
22/10 15:55
Nuk zhvillohet seanca për ‘Toyota Yaris’, shkak dy kushërinjtë në arrati
22/10 13:47
Të shtëna në Fushë-Bulqizë! Grabitet me armë zyra postare
22/10 12:49
Lirohet Armir Grima, nuk ka prova se ish-trajneri shiti ndeshjet
22/10 12:47
Shiu i lë pa energji elektrike! Në Zejmen të Lezhës, rrjeti është i amortizuar
22/10 12:39
Prerja e paligjshme e pyjeve, afrimi i dimrit shton rastet abuzuese
22/10 12:36
Rikonstruktohet ura e vjetër e Kasabashit; u ndërtua më 1640-n në Skrapar
22/10 12:28
Nga Llalla te Doshi/ Ambasada Amerikane: Zyrtarët e korruptuar do të skualifikohen përgjithmonë për të hyrë në SHBA
22/10 11:01
Dështon mbledhja për SPAK/ KLP duhet të përgjigjej, a mund të ndërtohet me 8 prokurorë
21/10 19:44
Aksidentet, më shumë viktima/ Në 9 muaj bilanc lufte, 157 të vdekur në rrugë
21/10 19:36
Sunfire, prokuroria nis hetimin/ Pesticidi i ndaluar që shitej në farmaci, një i dyshuar deri më tani
21/10 19:35
Policia Rrugore, masa të shtuara për parandalimin e aksidenteve rrugore
21/10 17:19