Lajme WEB – Ora 13:00 – 23 Prill 2019
23/04/2019 13:00

Një edicion i shkurtër informativ në faqen e internetit të Top Channel,me zhvillimet e deritanishme në vend, rajon, botë, sport e me gjerë. Për më tepër ndiqni videon:

Koronavirusi: A rrezikohen më shumë vendet më pak të zhvilluara të Europës?
27/02 20:42
Koronavirus-Itali/ Arratiset mes arave nga zona e kuqe, do takonte të dashurën
27/02 20:38
Karantina do të jetë në Durrës/ “Kush vjen nga zonat me koronavirus të vetizolohet për dy javë”
27/02 20:33
Çmenduri/ “Të mbrojnë 100% nga koronavirusi…” 20 persona vihen nën hetim në Itali, shisnin maska 5 mijë euro copën
27/02 20:29
“Database për burrat e dhunshëm”/ Vrasja e grave, studiuesit: Të paraqiten nëpër institucione
27/02 20:17
Nga 15 marsi 2020, hiqet tarifa për lëndën e parë që importohet nga Serbia dhe Bosnja e Hercegovina
27/02 20:16
Dosjet stok në Gjykatën e Lartë/ Ja sa ka shkuar numri deri tani
27/02 20:12
Nga Moska Edi Rama për Top Channel. Çfarë do bisedoj me Lavrov
27/02 19:55
Meta e kallëzoi në SPAK, ministrja Gjonaj thyen heshtjen!
27/02 19:54
Juristët në krah të Thaçit/ “Letërkëmbimi me Rasmussen nuk është marrëveshje”
27/02 19:52
Italianët vizitojnë Tiranën/ Shumica e shqiptarëve thonë se nuk do të vetizolohen
27/02 19:50
Greqia konfirmon tre raste/ Në Itali 17 viktima, Arabia Saudite anulon pelegrinazhin në Mekë
27/02 19:49
Apeli i vajzës me leucemi/ “Na i lini ne maskat, dëmtohemi nga imuniteti përtokë prej kimioterapisë”
27/02 19:48
Kosova heq tarifën 100% për lëndën e parë ndaj Serbisë
27/02 19:36
Ekzekutoi në derë të shtëpisë ish-gruan dhe vëllanë e saj, vetëvritet Fatmir Kolecaj
27/02 19:34
Lajme WEB – Ora 19:00 – 27 Shkurt 2020
27/02 19:00
Festivali i të rinjve/ 7 shkolla në Shkodër në teatrin “Migjeni”
27/02 16:54
Lamtumirë Dimër/ Festivali i famshëm në Hungari
27/02 16:50
Fshati në Zvicër evakuohet për një dekadë
27/02 16:45
Trump për Koronavirusin/ Amerikanët shumë pak të rrezikuar
27/02 16:42