“KRYEMINISTRI HARADINAJ” – Po të na pyesnin, do paguanim nga buxheti i Kosovës për “Rrugën e Kombit”
07/04/2018 11:43

PJESA 2 "Të Paekspozuarit", nga Ylli Rakipi në Top Channel, 5 Prill 2018 I ftuar Kryeministri i Kosovës, z. Ramush Haradinaj

“TË GJITHË TË KORRUPTUAR” – Rusët marrin tre vendburimet kryesore të naftës në Shqipëri
09/06 16:46
“NJË ORË ME ALBIN KURTIN” – Kreu i Vetëvendosjes: Ja si bashkohet Shqipëria me Kosovën!
02/06 14:00
“OPOZITA BËN SIKUR…?” – Kryemadhi: Rama i ndan paratë e shqiptarëv me pronarët e mediave
02/06 13:59
‘VRASJA E TREFISHTË” – Ekskluzive/ Si u vra 22-vjeçari Marvi Mihali, për një karikues telefoni
25/05 16:55
“DËSHMITARI QË RRËZON KRYEMINISTRIN” – A është i vërtetë video-përgjimi?
18/05 13:28
“RAMA I DASHURUAR ME ERDOGAN” – Buzhala dhe Gjinishi debat të fortë për rolin e Erdogan në Shqipëri
11/05 15:00
“GJYQI PUBLIK I TAHIRIT” – Shpërthen Bushati: Tahiri i ktheu komisariatet në bordello trafikantësh!
04/05 15:00
Promo, Të Paekspozuarit – Gjyqi publik i Saimir Tahirit
03/05 14:45
“PËRSE BËHET KY KONGRES?” – Topalli: Kongresin e PD-së e organizon kunati i Bashës
30/04 13:26
“NEGOCIATA DHE NON-GRATA” – Kush po e arreston Adriatik Llallën?
20/04 17:47
“TË TAKSOSH VARFËRINË”, Si fundoset biznesi i vogël me skemën e TVSH dhe impakti tek konsumatorët
13/04 11:47
Promo, Të Paekspozuarit – sonte, ora 21:00,
12/04 15:18
“KRYEMINISTRI HARADINAJ” – Po të na pyesnin, do paguanim nga buxheti i Kosovës për “Rrugën e Kombit”
07/04 11:43
“NË EMËR TË KOMBIT” – Kryemadhi: Do të vendoset tra në Surrel, tek shtëpia e Ramës
06/04 14:31
Promo, Të Paekspozuarit, – 29/03/2018
29/03 15:18
“GRABITJA E BREGDETIT ME LIGJ” – Denoncimi: Deputeti socialist më vodhi pronën në Dhërmi
23/03 17:48
“PROPAGANDA QË VRET SHQIPTARËT” – Të Paekspozuarit (15.03.2018)
16/03 21:38
“OPOZITA E LULZIM BASHËS” – Genc Ruli: Berisha është prozhektori që ndriçon Bashën!
09/03 16:53
Promo, Të Paekspozuarit – 08 Mars 2018
08/03 15:23
“KOHA E OLIGARKËVE” – Biznesmeni Samir Mane flet për lidhjet me Berishën dhe Ramën
02/03 15:21