Koronavirusi/ Meta: Jetike të punohet çdo ditë edhe për përballimin e skenarëve të ndryshëm
16/03/2020 13:35

“Vendi sot po përballet me një ngadalësim kritik të aktivitetit ekonomik, si pasojë e shpërthimit të pandemisë globale të coronavirusit”, kështu tha presidenti Ilir Meta në një mesazh për publikun. “Është jetike të punohet çdo ditë edhe për përballimin e skenarëve të ndryshëm të pasojave serioze në ekonominë kombëtare dhe jetën e çdo familjeje shqiptare, në veçanti të atyre më në nevojë’, thotë Meta.

Top News – Basha për reformën/ Nuk e kemi braktisur asnjëherë tryezën
22/05 15:50
Cilët janë ata që po bëjnë marrëveshje kundër reformës? Meta: Të jeni të sigurt se ambasadorja nuk…
22/05 15:12
Top News – Platforma me 14 pika/ Çfarë propozon presidenti Meta
22/05 14:10
Top News – Meta, përgjigje Yuri Kim/ “Lojërat me reformën nuk i bëj unë’
22/05 14:10
Meta në konferencë për shtyp/ Presidenti flet pas prezantimit të platformës me 14 pika
22/05 13:15
Marrëveshje për të vrarë drejtësinë? Deklarata e fortë e Yuri Kim: Shpresoj mos jetë e vërtetë. Reagon Rama dhe Basha
22/05 01:45
Rama reagon për Teatrin/ “Projekti i vjetër do ndërtohet diku tjetër vetëm për fëmijët”
21/05 19:40
Rama jep lajmin: Brenda majit hapemi tërësisht, përgatitemi për sezonin turistik
21/05 14:43
Top News – Hajdari thirrje PD/ Hajdeni në tryezën e reformës
21/05 13:36
Top News – Replikat Gjoni-Spiropali/ Nxjerr lëpirëse ” Jeni të gjithë lëpirësa”
21/05 13:35
Top News – Lleshaj për kritikët/ Pergjegjësinë kërkojeni tek mua’
21/05 13:27
Top News – Meta takoi opozitën/ U diskutua për Teatrin e reformën
21/05 11:53
Top News – Replikat Gjoni-Balla/ Komision hetimor për shembjen e Teatrit
21/05 11:27
Top News – Ironia e Maliqit/ Boll u bëmë qesharakë me maska dhe…
21/05 11:26
Top News – I ndërpritet fjala/ 1 minutë heshtje për shembjen e Teatrit
21/05 11:25
Top News – Basha-ta lemë diktaturën/ Sot 47 vjetori i revoltës në Spaç
21/05 10:57
Përfundon takimi me ambasadorët/ Basha: U kërkova që të na ndihmojnë për…
19/05 11:25
Pas protestës së djeshme, Basha takim me aleatët dhe ambasadorët e vendeve të BE-së në selinë blu
19/05 09:27
Projekti i teatrit të ri/ Erion Veliaj jep detaje mbi projektin në mbledhjen e Këshillit Bashkiak
19/05 02:29
Bllokohet Reforma Zgjedhore/ PD dhe LSI bojkotojnë mbledhjen, protestojnë për teatrin
18/05 15:48