Koronavirus përplas SHBA-të dhe Kinën, Shtuni dhe Tirana flasin për teoritë konspirative
26/03/2020 23:40

“Open”, emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi “Open” për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Bushati pro Kurtit dhe Pallaska kundër, argumenta për të mos u humbur në Open
02/04 23:53
A e kishte me Andi Bushatin Isa Mustafa? Kundërpërgjigja e fortë e analistit nga Shqipëria
02/04 23:43
Deklarata e fortë e Pallaskës: Kurti ka dashur vetë që ta shpërbëjë vetë Qeverinë
02/04 23:42
Bushati për krizën në Kosovë: Një kastë e vogël po ndryshon vullnetin e shumicës
02/04 23:34
Dastit Pallaska për krizën politike në Kosovë: Albin Kurti me standarde të dyfishta
02/04 23:34
Ta kanë kërkuar Amerikanët të mos futesh në Qeveri? Haradinaj i përgjigjet pyetjes delikate
02/04 23:13
Zgjedhje të reja apo qeveri e re? Haradinaj: Shumica pa Kurtin mund ta krijojë Qeverinë
02/04 23:09
A e ka luksin Kosova të futet në krizë politike? Ja si përgjigjet Haradinaj
02/04 23:05
A është tërhequr Rama për “qiratë”, flasin Sejamini, Bregasi, Malaj dhe Shehaj
02/04 23:05
Malaj: Ndërhyrja tek “qiratë” është antikushtetuese. Ka rrezik të kthehet në përplasje sociale
02/04 23:01
Agron Shehaj flet si biznesmen: Po negocioj për të ulur çmimin e ambjenteve me qera
02/04 23:01
Luan Bregasi: Kontratat mes qiramarrësve dhe qiradhënësve duhet të zgjidhen mes tyre
02/04 22:55
“Debati për qiratë”, Sejamini: Problemi është se si do të merren paratë
02/04 22:53
A do shtypen më shumë para për ti hedhur në qarkullim? Sejko: Kemi likuiditet
02/04 22:16
A është dakord Guvernatori Gent Sejko me urdhërin e Qeverisë për mospagesën e qirave?
02/04 22:14
Guvernatori Sejko flet në Open për masat e marra nga Banka e Shqipërisë për krizën
02/04 22:11
Ministrja Manastirliu jep lajmin e mirë: Në vend erdhën 5 respiratorë të rinj
02/04 22:11
Manastirliu i përgjigjet Zërit të Amerikës se mestarja e vdekjeve në Shqipëri është mbi atë botërore
02/04 22:02
Open- Ekonomia e krizës, kush do paguhet? Ministrja Denaj dhe Blendi Klosi përballen me ekspertët
02/04 05:05
Ngjela i shpjegon zhvillimet e fundit me historinë e nipit që akuzonte gjyshen se urinonte në shtrat
02/04 01:42