Klosi dhe Sejamini debat për krizën dhe shkaktarët. Debati nuk i shpëton personalizimeve
16/09/2019 22:23
Open/ “Rindërtimi pas tërmetit”, analiza, ide dhe debate mes gazetarëve dhe zyrtarëve
06/12 13:35
“Po ngjallni panik duke fshehur gjurmët e krimit”, debat Klosi-Bushati
05/12 23:45
A do të vendoset drejtësi për “shkaktarët” e viktimave? Flasin Bushati, Sejamini dhe Luarasi
05/12 23:44
Inxhiniëri: Prishja e ndërtesave që janë në kembë është e nxituar. Ndërtesat nuk janë numra
05/12 23:41
Sejamini: Rama po e “shfrytëzon” tërmetin për të vendosur në jetë planin e vet të ndërtimit
05/12 23:17
“Këtu je bllof o Klos”, Bushati dhe Klosi replika për Komitetin e Rindërtimit
05/12 23:17
Bushati ja thotë në sy Ministres Margariti: Qeveria nuk ka mësuar asgjë nga tragjedia
05/12 23:17
Klosi dhe Sejamini debatojnë ashpër në Open. Gatishmëria e Qeverisë ndryshon nga komshiu
05/12 23:15
“Tragjedia u shkaktua nga ndërtesa që nuk duhet të ekzistonin”, deklarata e fortë e Sejaminit
05/12 23:14
Ministri Klosi flet për dëmet që i shkaktoi tërmeti banesës së tij dhe bën një apel
05/12 23:13
Anila Hoxha raporton nga shtëpia me shirit e Kryeprokurores që drejton hetimet për Tërmetin
05/12 23:12
OPEN/ Rindërtimi i banesave dhe gjetja e parave fut në debate të forta të ftuarit në Open
05/12 08:33
“Nuk të jap llogari ty”, debat i fortë në Open mes Eni Vasilit dhe Ervin Bushatit
05/12 00:11
Përse e ke humbur qetësinë? Abilekaj dhe Bushati debat për faturën e dëmeve
04/12 23:21
Çili pyet Bushatin: Përse paratë e të gjithë qytetarëve po përdoren për disa?
04/12 23:20
Kush i bën pyetjet këtu? Eni Vasili debaton me Ervin Bushatin
04/12 23:19
Çfarë do të ndodhë me banorët e prekur nga tërmeti që kanë kredi? Flet eksperti
04/12 23:11
Ish-Ministrja tregon se kur do të mbyllet proçesi i evidentim-inspektimit të banesave
04/12 23:09
Çfarë ndodhi tek pallati 12 katësh në Lezhë? Pjerin Ndreu sqaron incidentin me Lleshajn
04/12 23:08
Çfarë je ti Prokuror? Jam gazetar që bëj punën time. Abilekaj përplaset me Bushatin
04/12 23:04